Strona główna | Klub | Liga okręgowa | Klasa B | Trampkarze '1998 | Trampkarze '2001 i młodsi | Archiwum    

sezon 2007/08 | sezon 2008/09 | sezon 2009/10 | sezon 2010/11 | sezon 2011/12    

   

 

 

 

XXI KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ: Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza 3:1 ; Pogoń Imielin - Pionier Ujejsce 1:1 ; Unia Kosztowy - Rozwój II Katowice 0:2 ; Górnik 09 Mysłowice - Strażak Mierzęcice 1:2 ; Wawel-Wirek Ruda Śląska - Niwka Sosnowiec 4:1 ; Unia Ząbkowice - MKS Siemianowiczanka 3:0 ; Tęcza Błędów - Jastrząb Bielszowice 2:2 ; Przemsza Siewierz - Warta Zawiercie 2:2
 
AKTUALNOŚCI:
ŻYCZENIA

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.

Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"
wszystkim
Zawodnikom, Sponsorom i Sympatykom

życzy
Zarząd L.K.S. Pogoń Imielin

Data: 2014-04-16, 0:00:00
XXII. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 26 kwietnia 2014 r. (sobota) o godz. 16:30
na stadionie MOSiR "Pszczelnik"
w Siemianowicach Śląskich - Park Pszczelnik
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
MKS Siemianowiczanka - Pogoń Imielin

Data: 2014-04-22, 9:56:36
PODZIAŁ PUNKTÓW PRZY HALLERA...


W 1. minucie, Łukasz Stęchły otworzył wynik spotkania.

Pogoń Imielin 1:1 (1:1) Pionier Ujejsce

Bramki:
1' 1:0 Łukasz Stęchły, 36' 1:1 Grzegorz Wierzbic

Napomnienia:
27' Suwaj Mariusz (Pionier), 61' Murszewski Robert (Pionier), 86' Bella Denis (Pogoń)

Wykluczenia:
---

Sędziowie:
Majcher Andrzej - Majcher Grzegorz, Cieślok Dawid (Katowice)

Czas gry:
I - 45' +0, II - 45' +0

Widzów:
90

Składy:

POGOŃ (stroje: czerwono-żółte): Tworuszka Dawid - Synowiec Lechosław, Pacwa Wojciech, Pastuszka Damian, Stęchły Łukasz (46. Malina Andrzej), Pacwa Mateusz, Samek Łukasz, Wojtaszak Adrian (k), Kołodziejczyk Krzysztof, Gardawski Łukasz (73. Goczoł Roman), Cuber Grzegorz (63. Bella Denis)
Ławka: Skuza Rafał - Malina Andrzej, Cisoń Damian, Goczoł Roman, Bella Denis, Kubiczek Dawid, Stadler Łukasz

Pionier (stroje: zielone): Dyrdaś Sebastian - Śmiłowski Paweł (60. Guliński Piotr), Gibowicz Łukasz, Balcerek Michał (k), Szczepanik Krzysztof (67. Radwański Przemysław), Murszewski Robert, Suwaj Mariusz, Kręciwilk Bartłomiej (84. Wiecheć Damian), Gajewicz Michał, Szczagiel Kamil, Wierzbic Grzegorz (75. Dziura Przemysław)
Ławka: Porada Bartłomiej - Koń Adrian, Wiecheć Damian, Radwański Przemysław, Guliński Piotr, Lis Rafał, Dziura Przemysław

Zdjęcia:

GALERIA: XXI KOLEJKA: POGOŃ IMIELIN - PIONIER UJEJSCE

UWAGA! Poczekaj aż galeria się w pełni załaduje i dopiero później klikaj w miniaturki!

Data: 2014-04-19, 16:18:46
TRENING TRAMPKARZY ODWOŁANY!

Ludowy Klub Sportowy „Pogoń” Imielin informuje,
że wtorkowy trening trampkarzy rocznik 2006/2007 zostaje odwołany.


Następny trening odbędzie się w czwartek o godz. 17:30 na boisku
L.K.S. „Pogoń” Imielin przy ulicy Hallera 37a.

źródło: Zarząd L.K.S. Pogoń Imielin

Data: 2014-04-18, 20:18:52
XXI. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 19 kwietnia 2014 r. (sobota) o godz. 13:00
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Pionier Ujejsce

Data: 2014-04-16, 21:49:35
XX. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 12 kwietnia 2014 r. (sobota) o godz. 16:00
na stadionie OSiR w Zawierciu przy ul. Moniuszki 10
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Warta Zawiercie - Pogoń Imielin

Data: 2014-04-12, 0:05:14
TRZY PUNKTY...


W 83. minucie, Krzysztof Kołodziejczyk ustalił wynik spotkania.

Pogoń Imielin 2:1 (1:0) Jastrząb Bielszowice

Bramki:
36' 1:0 Wojtaszak Adrian, 83' 1:1 Szynol Kamil, 89' 2:1 Kołodziejczyk Krzysztof

Napomnienia:
36' Skudzik Paweł (Jastrząb), 42' Kołodziejczyk Krzysztof (Pogoń), 50' Kubiak Sebastian (Jastrząb), 52' Cisoń Damian (Pogoń), 61' Kowalski Łukasz (Jastrząb), 68' Polarz Marcin (Pogoń), 86' Bundzyło Łukasz (Pogoń)

Wykluczenia:
---

Sędziowie:
Patla Mateusz - Olszowski Artur, Janecki Konrad (Rybnik)

Czas gry:
I - 45' +2, II - 45' +4

Widzów:
80

Składy:

POGOŃ (stroje: czerwono-żółte): Tworuszka Dawid - Polarz Marcin, Bundzyło Łukasz (k), Pacwa Mateusz, Pastuszka Damian, Synowiec Lechosław, Malina Andrzej (80. Stęchły Łukasz), Cisoń Damian (70. Gardawski Łukasz), Wojtaszak Adrian, Cuber Grzegorz (60. Samek Łukasz) , Kołodziejczyk Krzysztof
Ławka: Skuza Rafał - Samek Łukasz, Gardawski Łukasz, Kubiczek Dawid, Stęchły Łukasz, Stadler Łukasz

Jastrzębie (stroje: niebieskie): Majdak Patryk - Kontorczyk Tomasz (k) (46. Lelek Mariusz), Skudzik Paweł, Kaczmarek Michał, Sikora Michał, Henisz Dawid (73. Polek Mateusz), Petrus Michał, Wójcik Oskar, Nowak Michał, Kubiak Sebastian, Kowalski Łukasz (79. Szynol Kamil)
Ławka: Śmigała Marcin - Szynol Kamil, Polek Mateusz, Płaszczyk Mateusz, Lelek Mariusz

/ trwa aktualizacja /

Data: 2014-04-05, 20:46:03
XIX. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 5 kwietnia 2014 r. (sobota) o godz. 16:00
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Jastrząb Bielszowice

Data: 2014-04-02, 22:41:28
XVIII. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 30 marca 2014 r. (niedziela) o godz. 14:00
na stadionie w Katowicach-Kostuchnie
przy ul. Boya Żeleńskiego 96
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Rozwój II Katowice - Pogoń Imielin

Data: 2014-03-25, 0:01:39
UDANA INAUGURACJA PIŁKARSKIEJ WIOSNY...


W 14. minucie, Marcin Polarz z rzutu karnego otworzył wynik spotkania.

Pogoń Imielin 3:0 (3:0) Niwka Sosnowiec

Bramki:
14' 1:0 Polarz Marcin (z rzutu karnego), 35' 2:0 Kołodziejczyk Krzysztof, 37' 3:0 Kołodziejczyk Krzysztof

Napomnienia:
48' Tworuszka Dawid (Pogoń), 52' Kołodziejczyk Krzysztof (Pogoń), 83' Matwiejczuk Patryk (Niwka)

Wykluczenia:
---

Sędziowie:
Machwic Adam - Benke Rafał, Melios Dominik (Katowice)

Czas gry:
I - 45' +1, II - 45' +3

Widzów:
80

Składy:

POGOŃ (stroje: czerwono-żółte): Tworuszka Dawid - Polarz Marcin, Bundzyło Łukasz (k), Pastuszka Damian, Pacwa Mateusz, Synowiec Lechosław, Malina Andrzej (80. Stęchły Łukasz), Cisoń Damian, Wojtaszak Adrian, Kołodziejczyk Krzysztof (86. Kubiczek Dawid), Cuber Grzegorz (70. Moch Mateusz)
Ławka: Skuza Rafał - Kubiczek Dawid, Moch Mateusz, Stęchły Łukasz

Niwka (stroje: zielono-czarne): Tomeczek Paweł - Matwiejczuk Patryk, Gałuszka Adrian, Walczak Łukasz, Czapla Mariusz, Krochmal Mateusz, Musiał Bartłomiej (k), Mizia Bartosz, Zawartka Jakub (80. Hepo Sebastian), Majewski Kamil (60. Sobczyk Daniel), Zudin Bartosz
Ławka: Latos Marcin - Hepo Sebastian, Sobczyk Daniel, Gasówka Marcin, Woźniakowski Bartłomiej

Zdjęcia:

GALERIA: XVII KOLEJKA: POGOŃ IMIELIN - NIWKA SOSNOWIEC

UWAGA! Poczekaj aż galeria się w pełni załaduje i dopiero później klikaj w miniaturki!

Data: 2014-03-22, 17:51:47
TERMINARZ ROZGRYWEK POGONI IMIELIN W RUNDZIE WIOSENNEJ

Klasa Okręgowa - grupa: 2
sezon 2013/14

Kolejka 16
16.11.2013 r., godz. 13:00 Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza 1:1

Kolejka 17
22.03.2014 r., godz. 15:00 Pogoń Imielin - Niwka Sosnowiec

Kolejka 18
30.03.2014 r., godz. 14:00 Rozwój II Katowice - Pogoń Imielin

Kolejka 19
05.04.2014 r., godz. 16:00 Pogoń Imielin - Jastrząb Bielszowice

Kolejka 20
12.04.2014 r., godz. 16:00 Warta Zawiercie - Pogoń Imielin

Kolejka 21
19.04.2014 r., godz. 13:00 Pogoń Imielin - Pionier Ujejsce

Kolejka 22
26.04.2014 r., godz. 16:30 MKS Siemianowiczanka - Pogoń Imielin

Kolejka 23
29.04.2014 r., godz. 17:00 Przemsza Siewierz - Pogoń Imielin

Kolejka 24
03.05.2014 r., godz. 17:00 Pogoń Imielin - Tęcza Błędów

Kolejka 25
10.05.2014 r., godz. 17:00 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin

Kolejka 26
17.05.2014 r., godz. 17:00 Pogoń Imielin - Wawel-Wirek Ruda Śląska

Kolejka 27
24.05.2014 r., godz. 17:00 Śląsk Świętochłowice - Pogoń Imielin

Kolejka 28
31.05.2014 r., godz. 17:00 Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice

Kolejka 29
07.06.2014 r., godz. 17:00 Unia Ząbkowice - Pogoń Imielin

Kolejka 30
14.06.2014 r., godz. 17:00 Pogoń Imielin - Strażak Mierzęcice

źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach

Data: 2014-03-22, 9:27:33
RUSZA PIŁKARSKA WIOSNA...

W dniu 22 marca 2014 r. (sobota) o godz. 15:00
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Niwka Sosnowiec

Data: 2014-03-19, 0:07:49
UWAGA ZAWODNICY Z ROCZNIKA 2006, 2007 i MŁODSI!

Ludowy Klub Sportowy „Pogoń” Imielin informuje,
że najbliższy trening zawodników z rocznika 2006, 2007 i młodszych
odbędzie się we wtorek, 18 marca 2014 roku o godz. 17:30
w Szkole Podstawowej przy ulicy Karola Miarki 7.

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry,
tych którzy się już zapisali i tych którzy chcą się zapisać.

źródło: Zarząd L.K.S. Pogoń Imielin

Data: 2014-03-17, 0:00:00
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE L.K.S. „POGOŃ” IMIELIN

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego „Pogoń” Imielin zaprasza
wszystkich członków i sympatyków klubu oraz osoby zainteresowane funkcjonowaniem klubu na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze,
które odbędzie się 28 lutego 2014 roku o godzinie 18:15
w siedzibie klubu L.K.S. „Pogoń” Imielin przy ulicy Hallera 37a.

W przypadku braku quorum w pierwszym terminie drugi termin wyznacza się na godzinę 18.30.

źródło: Zarząd L.K.S. Pogoń Imielin

Data: 2014-02-12, 17:23:07
UWAGA ZAWODNICY Z ROCZNIKA 2006, 2007 i MŁODSI!

Ludowy Klub Sportowy „Pogoń” Imielin informuje,
że najbliższy trening zawodników z rocznika 2006, 2007 i młodszych
odbędzie się w środę, 12 lutego 2014 roku o godz. 16:15
w Szkole Podstawowej przy ulicy Karola Miarki 7.

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry,
tych którzy się już zapisali i tych którzy chcą się zapisać.

źródło: Zarząd L.K.S. Pogoń Imielin

Data: 2014-02-08, 22:33:53
POGOŃ IMIELIN WICEMISTRZEM JUBILEUSZOWEGO MEMORIAŁU HENRYKA JASIŃSKIEGO

   W Hali Sportowej w Bojszowach odbył się X Jubileuszowy „Memoriał Piłkarski im. Henryka Jasińskiego”. Do rywalizacji stanęły trzy drużyny klubowe z powiatu bieruńsko-lędzińskiego: MKS Lędziny, Pogoń Imielin i GTS Bojszowy oraz Sokół Wola i drużyna Zandgruba Bojszowy (Amatorska Liga Piłki Nożnej).

   Tegoroczne zawody były szczególnie emocjonujące, zwłaszcza zacięty pojedynek pomiędzy sąsiadami zza miedzy MKS-em Lędziny, a Pogonią Imielin, zakończony wygraną naszych zawodników po kapitalnym strzale Marcina Polarza.

Klasyfikacja generalna:

1. MKS Lędziny - 9 pkt., bilans bramek: 12-3,
2. Pogoń Imielin - 6 pkt., bilans bramek: 2-5,
3. Sokół Wola - 5 pkt., bilans bramek: 3-2 (0:0),
4. GTS Bojszowy - 5 pkt., bilans bramek: 3-4 (0:0),
5. Zandgruba Bojszowy - 2 pkt., bilans bramek: 1-7.

Wyniki rozegranych meczy:

Sokół Wola - MKS Lędziny 1:2

GTS Bojszowy - Pogoń Imielin 3:0

Zandgruba Bojszowy - Sokół Wola 0:0

MKS Lędziny - GTS Bojszowy 4:0

Pogoń Imielin - Zandgruba Bojszowy 1:0
bramka: Łukasz Gardawski

Sokół Wola - GTS Bojszowy 0:0

MKS Lędziny - Pogoń Imielin 0:1
bramka: Marcin Polarz

Zandgruba Bojszowy - GTS Bojszowy 0:0

Sokół Wola - Pogoń Imielin 2:0

MKS Lędziny - Zandgruba Bojszowy 6:1

Data: 2014-01-25, 19:14:47
PIERWSZY TRENING ZAWODNIKÓW Z ROCZNIKA 2006, 2007 i MŁODSZYCH...

Ludowy Klub Sportowy „Pogoń” Imielin informuje,
że pierwszy trening zawodników z rocznika 2006, 2007 i młodszych
odbędzie się w najbliższy wtorek tj. 28 stycznia 2014 roku o godz. 17:00
w Szkole Podstawowej przy ulicy Karola Miarki 7.

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry,
tych którzy się już zapisali i tych którzy chcą się zapisać.

źródło: Zarząd L.K.S. Pogoń Imielin

Data: 2014-01-25, 17:36:59
X - JUBILEUSZOWY MEMORIAŁ HENRYKA JASIŃSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ

Wójt Gminy Bojszowy
zaprasza wszystkich sympatyków
piłki nożnej na

X
Jubileuszowy Memoriał
Henryka Jasińskiego
w Piłce Nożnej
"Grają Mistrzowie"

25 stycznia 2014 r. (sobota), godz. 15:00
Hala Sportowa w Bojszowach

Wstęp wolny!!!

Harmonogram:

- Oficjalne otwarcie i prezentacja zespołów.

- Kolejność spotkań ("każdy z każdym" - mecze po 15 minut).

Sokół Wola - MKS Lędziny,
GTS Bojszowy - Pogoń Imielin,
Zandgruba Bojszowy - Sokół Wola,
MKS Lędziny - GTS Bojszowy,
Pogoń Imielin - Zandgruba Bojszowy,
Sokół Wola - GTS Bojszowy,
MKS Lędziny - Pogoń Imielin

- Przed ostatnią kolejką spotkań rozegrany zostanie Turniej rzutów karnych dla kolegów Henryka i zaproszonych gości.

Zandgruba Bojszowy - GTS Bojszowy,
Sokół Wola - Pogoń Imielin,
MKS Lędziny - Zandgruba Bojszowy

- Po zakończeniu ostatniego spotkania odbędzie się wręczenie nagród i oficjalne zakończenie.

źródło: Urząd Gminy Bojszowy

Data: 2014-01-23, 0:28:17
PLAN PRZYGOTOWAŃ POGONI DO RUNDY WIOSENNEJ

   Sztab szkoleniowy Pogoni Imielin przedstawił plan przygotowań (sparingów) do rundy wiosennej sezonu 2013/2014.

Sobota, 01.02.2014 r., Podlesianka Katowice

Sobota, 08.02.2014 r., ZET Tychy

Wtorek, 11.02.2014 r., MKS Lędziny

Sobota, 15.02.2014 r., Ogrodnik Cielmice

Sobota, 22.02.2014 r., GKS Tychy

Wtorek, 25.02.2014 r., GKS Katowice

Sobota, 01.03.2014 r., GTS Bojszowy

Piątek, 07.03.2014 r., Znicz Jankowice

Sobota, 15.03.2014 r., Sokół Wola

Data: 2014-01-21, 19:55:44
I TRENING TRAMPKARZY ROCZNIK 2001, 2002 i 2003

   Ludowy Klub Sportowy „Pogoń” Imielin informuje, że trampkarze rocznik 2001, 2002 i 2003 rozpoczynają oficjalne zajęcia treningowe w najbliższy czwartek tj. 16 stycznia 2014 roku o godz. 17:00 na boisku L.K.S. „Pogoń” Imielin przy ulicy Hallera 37a.

   Zapraszamy wszystkich chętnych do gry, tych którzy się już zapisali i tych którzy chcą się zapisać.

Kontakt z trenerem: 501 792 627.

źródło: Zarząd L.K.S. Pogoń Imielin

Data: 2014-01-14, 0:14:28
PIERWSZY TRENING DRUŻYNY SENIORÓW

Ludowy Klub Sportowy „Pogoń” Imielin informuje,
że pierwsza drużyna seniorów rozpoczyna oficjalne zajęcia treningowe
w najbliższy poniedziałek tj. 13 stycznia 2014 roku o godz. 18:00
na boisku L.K.S. „Pogoń” Imielin przy ulicy Hallera 37a.

   Zapraszamy wszystkich chętnych do gry (rocznik 93-95), tych którzy się już zapisali i tych którzy chcą się zapisać.

źródło: Zarząd L.K.S. Pogoń Imielin

Data: 2014-01-07, 14:11:09
NABÓR MŁODYCH ZAWODNIKÓW Z ROCZNIKA 2006, 2007 i MŁODSZYCH

   Zapraszamy wszystkich chętnych do gry, tych którzy się już zapisali i tych którzy chcą się zapisać.

Trener Jarosław Zadylak (zawodnik: GKS-u Tychy, Górnika Zabrze, Lechii Gdańsk, Grunwaldu Ruda Śląska, Polonii Bytom, ..., ponad 60. występów w ekstraklasie, blisko 150. występów w II lidze, ...)

Kontakt z trenerem: 512 416 407.

źródło: Zarząd L.K.S. Pogoń Imielin

Data: 2013-12-28, 19:39:46
TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ W OKRĘGÓWCE

Klasa Okręgowa - grupa: 2
sezon 2013/14
runda: wiosna

Kolejka 17
22.03.2014 r. (sobota), godz. 15:00 Pogoń Imielin - Niwka Sosnowiec

Kolejka 18
29.03.2014 r. (sobota), godz. 15:00 Rozwój II Katowice - Pogoń Imielin

Kolejka 19
05.04.2014 r. (sobota), godz. 16:00 Pogoń Imielin - Jastrząb Bielszowice

Kolejka 20
12.04.2014 r. (sobota), godz. 16:00 Warta Zawiercie - Pogoń Imielin

Kolejka 21
19.04.2014 r. (sobota), godz. 13:00 Pogoń Imielin - Pioner Ujejsce

Kolejka 22
26.04.2014 r. (sobota), godz. 16:00 MKS Siemianowiczanka - Pogoń Imielin

Kolejka 23
29.04.2014 r. (wtorek), godz. 17:00 Przemsza Siewierz - Pogoń Imielin

Kolejka 24
03.05.2014 r. (sobota), godz. 17:00 Pogoń Imielin - Tęcza Błędów

Kolejka 25
10.05.2014 r. (sobota), godz. 17:00 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin

Kolejka 26
17.05.2014 r. (sobota), godz. 17:00 Pogoń Imielin - Wawel-Wirek Ruda Śląska

Kolejka 27
24.05.2014 r. (sobota), godz. 17:00 Śląsk Świętochłowice - Pogoń Imielin

Kolejka 28
31.05.2014 r. (sobota), godz. 17:00 Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice

Kolejka 29
07.06.2014 r. (sobota), godz. 17:00 Unia Ząbkowice - Pogoń Imielin

Kolejka 30
14.06.2014 r. (sobota), godz. 17:00 Pogoń Imielin - Strażak Mierzęcice

źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach

Data: 2013-12-09, 14:50:07
ZMIANA NA TRENERSKIEJ ŁAWCE...

   Marcin Polarz został nowym trenerem Trampkarzy rocznik 2001 i 2002. Zastąpił on dotychczasowego trenera Damiana Parusela. Nowy trener był m. in zawodnikiem Rozwoju Katowice, GKS-u Katowice, Polonii Bytom i MKS-u Lędziny. Obecnie jest zawodnikiem Naszego Klubu.

   Zapraszamy wszystkich chętnych do gry, tych którzy się już zapisali i tych którzy chcą się zapisać.

Kontakt z trenerem: 501 792 627.

źródło: Zarząd L.K.S. Pogoń Imielin

Data: 2013-12-05, 17:34:04
PIŁKARSKA WIOSNA W ŚRODKU JESIENI...

W dniu 16 listopada 2013 r. (sobota) o godz. 13:00
na stadionie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sportowej 1
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Unia Dąbrowa Górnicza - Pogoń Imielin

Rezultaty spotkań: Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza

sezon 2013/14: (liga okręgowa)
10.08.2013 r. Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza 3:1 (2:0); Bramki: 6' 1:0 Grzegorz Cuber, 27' 2:0 Lechosław Synowiec, 54' 3:0 Adrian Wojtaszak (z rzutu karnego), 90'+3 3:1 Mateusz Borek (z rzutu karnego).

sezon 2009/10: (liga okręgowa)
03.10.2009 r. Unia Dąbrowa Górnicza - Pogoń Imielin 1:1 (1:0); Bramki: 33' 1:0 Topolski, 88' 1:1 Pacwa W.
15.05.2010 r. Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 (2:0); Bramki: 39' 1:0 Góra, 45' 2:0 Synowiec L., 54' 2:1 Nowak.

sezon 2008/09: (liga okręgowa)
02.11.2008 r. Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 (1:0); Bramki: 44' 1:0 Żorawik B., 51' 2:0 Żorawik B., 53' 2:1 Szatan.
13.06.2009 r. Unia Dąbrowa Górnicza - Pogoń Imielin 0:1 (0:1); Bramka: 14' 0:1 Hermyt Michał.

sezon 2007/08: (liga okręgowa)
06.10.2007 r. Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza 4:0 (0:0); Bramki: 54' 1:0 Michalski, 78' 2:0 Grabowski, 79' 3:0 Synowiec L., 83' 4:0 Grabowski.
17.05.2008 r. Unia Dąbrowa Górnicza - Pogoń Imielin 5:2 (3:1); Bramki: 34' 1:0 Piątek, 37' 2:0 Nowak, 39' 3:0 Piątek, 45' 3:1 Grabowski, 52' 3:2 Grabowski, 64' 4:2 Szatan, 68' 5:2 Piątek.

Data: 2013-11-12, 18:03:54
SUKCES PODOPIECZNYCH JACKA STĘCHŁEGO


Stoją od lewej: Sebastian Skiba, Paweł Hyziński, Bartosz Bryniarski, Piotr Szolczewski, Szymon Chechelski, Mateusz Grzybowski, Kamil Jochemski, Paweł Kamiński, Jakub Brzozowski, Waldemar Majewicz, Jacek Stęchły - trener; Klęczą od lewej: Kamil Paluch, Daniel Lipka, Radosław Urbańczyk, Dawid Zych, Piotr Wyciślok, Dawid Kuc, Dawid Bara.

Pogoń Imielin 4:1 Slavia Ruda Śląska

Bramki dla Pogoni:
Kamil Jochemski 2x, Piotr Wyciślok i Waldemar Majewicz.

Bramki w rundzie jesiennej zdobyli:
Bartosz Bryniarski 11x, Kamil Jochemski 8x, Waldemar Majewicz 6x, Mateusz Grzybowski 4x, Paweł Hyziński 4x, Szymon Chechelski 3x, Sebastian Skiba 2x, Daniel Lipka 1x, Jakub Brzozowski 1x, Piotr Wyciślok 1x, Konrad Nienałtowski 1x.

W 11-meczach drużyna zdobyła 25 pkt., odnosząc: 8 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki, ze stosunkiem bramek: 42 - 21.

Data: 2013-11-10, 20:17:45
FATALNY KONIEC RUNDY

Strażak Mierzęcice 2:1 (0:1) Pogoń Imielin

Data: 2013-11-10, 10:47:12
PÓŁMETEK LIGI OKRĘGOWEJ...

W dniu 9 listopada 2013 r. (sobota) o godz. 13:30
na stadionie w Mierzęcicach przy ul. Wolności 95
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Strażak Mierzęcice - Pogoń Imielin

Data: 2013-11-08, 22:11:43
XIV. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 2 listopada 2013 r. (sobota) o godz. 13:30
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Unia Ząbkowice

Data: 2013-10-29, 0:17:20
PECHOWA TRZYNASTA KOLEJKA...

Górnik 09 Mysłowice 3:1 (0:0) Pogoń Imielin

Bramki:
49' 1:0 Bartosz Siłkin, 57' 1:1 Grzegorz Cuber, 78' 2:1 Rafał Wiklak (karny), 89' 3:1 Wojciech Kowalski

Data: 2013-10-26, 21:36:43
WIELKIE DERBY: GÓRNIK 09 MYSŁOWICE & POGOŃ IMIELIN

W dniu 26 października 2013 r. (sobota) o godz. 15:00
na stadionie w Mysłowicach przy ulicy Gwarków 13
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin

Rezultaty spotkań: Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice:

Puchar Polski 2013/14: (grupa: Śląski ZPN - Katowice)
10.09.2013 Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice 0:4 (0:3) ; Bramki: 5' Kamil Bacia, 30' Kamil Bacia, 35' Mateusz Bryk, 68' Rafał Wiklak

Puchar Polski 2011/12: (grupa: Śląski ZPN - Katowice)
20.09.2011 Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice 3:1 (1:1); Bramki: 45' Adrian Wojtaszak, 92' Marcin Polarz, 97' Marcin Polarz - 6' Ferdit Veselji

Puchar Polski 2010/11: (grupa: Śląski ZPN - Katowice)
07.09.2010 Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice 4:2 (2:2); Bramki: 30' Synowiec L., 36' Kamiński, 50' Cisoń K., 56' Surlej - 15' Dombek, 20' Dombek

Sezon 2007/08: (liga okręgowa)
20.10.2007 r. Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice 0:5 (0:2); Bramki: 17' Sebastian Golda, 42' Sebastian Gawełczyk, 66' Łukasz Michalski (samobójcza), 80' Robert Stojak, 90' Robert Stojak

31.05.2008 r. Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 0:3 (wo)

Sezon 2003/04: (klasa A)
04.10.2003 r. Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 0:3; Bramki: ???

22.05.2004 r. Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice 0:1; Bramka: ?

Data: 2013-10-21, 0:03:44
KOLEJNE PUNKTY..., POGOŃ TRZECIA OD GÓRY...


W 24. minucie, kapitan Pogoni, Łukasz Bundzyło (15) otworzył wynik spotkania.

Pogoń Imielin 3:1 (2:1) Śląsk Świętochłowice

Bramki:
24' 1:0 Łukasz Bundzyło, 34' 1:1 Daniel Tukaj, 44' 2:1 Grzegorz Cuber, 89' 3:1 Adrian Wojtaszak

Napomnienia:
34' Mateusz Pacwa (Pogoń), 42' Daniel Sobczak (Śląsk), 43' Adrian Wojtaszak (Pogoń), 56' Marcin Polarz (Pogoń), 60' Michał Nowak (Śląsk), 90' +2 Dawid Kubicki (Śląsk)

Sędziowie:
Grzegorz Kowalski - Rafał Przystaś, Sławomir Utomczyk (Sosnowiec)

Czas gry:
I - 45' +1, II - 45' +3

Widzów:
50

Składy:

POGOŃ (stroje: niebieskie): Skuza - Polarz, Bundzyło (k), Kryla, Pacwa M., Cisoń D. (88. Stadler), Malina (60. Kołodziejczyk) Pacwa W., Wojtaszak, Samek (85. Panol), Cuber (80. Kubiczek)
Ławka: Hermyt Marek - Kubiczek, Kołodziejczyk, Stadler, Panol

Śląsk (stroje: żółte): Wójcik - Sobczak, Barczak, Kuzia, Kubicki (k), Gawenda, Spiolek, Nowak M., Tukaj, Nowak D., Świerczyna
Ławka: Wasiak - Sowiński, Pszonak, Szynol, Piestrak

Zdjęcia:

GALERIA: XII KOLEJKA: POGOŃ IMIELIN - ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

UWAGA! Poczekaj aż galeria się w pełni załaduje i dopiero później klikaj w miniaturki!

Data: 2013-10-19, 21:30:17
XII. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 19 października 2013 r. (sobota) o godz. 15:30
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Śląsk Świętochłowice

Data: 2013-10-19, 12:22:37
XI. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 12 października 2013 r. (sobota) o godz. 15:30
na stadionie w Rudzie Śląskiej przy ul. Katowickiej 1
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Wawel-Wirek Ruda Śląska - Pogoń Imielin

Data: 2013-10-11, 4:32:46
POGOŃ ULEGŁA RYWALOWI ZZA MIEDZY...


W 25. minucie, Mateusz Demitraszek otworzył wynik spotkania.

Pogoń Imielin 1:2 (0:1) Unia Kosztowy

Bramki:
25' 0:1 Mateusz Demitraszek, 69' 0:2 Sergiusz Braksator, 90' +3 1:2 Grzegorz Cuber

Data: 2013-10-06, 4:13:49
WIELKIE DERBY: POGOŃ IMIELIN & UNIA KOSZTOWY

W dniu 5 października 2013 r. (sobota) o godz. 16:00
na stadionie w Imielinie przy ul. Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Unia Kosztowy

Rezultaty spotkań: Pogoń Imielin - Unia Kosztowy

sezon 2012/13: (liga okręgowa)
03.11.2012 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 2:0 (0:0); Bramki: 67' 1:0 Sergiusz Braksator, 90' +3 2:0 Artur Wendreński

skład: Skuza - Polarz, Cisoń K., Synowiec L., Keler M., Wojtaszak, Pastuszka (k), Kryla (74. Bella), Samek, Grabowski (62. Kołodziejczyk), Stojak

23.06.2013 Pogoń Imielin - Unia Kosztowy 0:0

skład: Weintritt - Synowiec L., Pacwa M., Kryla, Cisoń K., Bella (88. Kubiczek "debiut w okręgówce"), Malina (82. Klepka), Bezak, Cisoń D. (72. Góra), Wojtaszak (k), Stojak (84. Kołodziejczyk)

sezon 2011/12: (liga okręgowa)
15.10.2011 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 1:4 (1:2); Bramki: Wilk H. 44' - Braksador S. 19' (samobój), Buffi K. 41', Rusek M. 64', Cisoń K. 78'

skład: Skuza - Bundzyło, Polarz, Cisoń K., Pastuszka (k), Synowiec L., Keler M. (75. Cisoń D.), Wojtaszak (70. Jałowy), Rusek, Stojak (54. Ochmański), Buffi (80. Kołodziejczyk)

19.05.2012 Pogoń Imielin - Unia Kosztowy 3:0 (1:0); Bramki: 10' 1:0 Gardawski Ł., 73' 2:0 Stojak R., 90' +3 3:0 Polarz M.

skład: Skuza - Polarz, Cisoń K., Synowiec L., Keler M., Wojtaszak, Pastuszka (k), Kryla (74. Bella), Samek, Grabowski (62. Kołodziejczyk), Stojak

sezon 2010/11: (liga okręgowa)
18.09.2010 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 0:0

skład: Skuza - Ptaszek, Bundzyło, Rusek, Pastuszka (k)(85. Keler M.) - Synowiec L., Cisoń D., Surlej (65. Kamiński), Afeltowicz (65. Grabowski) - Gajda, Cisoń K. (80. Kołodziejczyk)

03.05.2011 Pogoń Imielin - Unia Kosztowy 1:0 (0:0); Bramka: Gajda 53'

skład: Skuza - Synowiec L., Rusek, Cisoń K., Pastuszka (k) - Cisoń D. (65. Keler M.), Musiał, Grabowski (70. Kryla), Wojtaszak (65. Góra) - Gajda, Stojak (75. Wyka)

Puchar Polski 2009/10: (grupa: Śląski ZPN - Katowice)
01.09.2009 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 6:1 (2:1); Bramki: Wilk 12', 74'; Siłkin 45', 46'; Kowalski 81', Gajda 83' - Gajda 21'

skład: Piasecki - Hermyt Marek, Góra, Parusel (60. Synowiec M.), Ptaszek - Hermyt Michał, Gajda, Surlej (k), Żorawik - Keler Ł., Musiał

Puchar Polski 2007/08: (grupa: Śląski ZPN - Katowice)
28.08.2007 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 1:0 (1:0); Bramka: Sawicki 4'

skład: Andrzej Hermyt - Łukasz Michalski, Dariusz Orzeł, Lechosław Synowiec (70. Krzysztof Kieraga), Karol Lasko (46. Paweł Hermyt) - Marcin Grajcarek (k) (85. Piotr Małek), Damian Surlej (25. Piotr Kubica), Łukasz Grabowski, Paweł Olczyk - Ferdit Veselji, Michał Hermyt

sezon 2006/07: (klasa A)
23.09.2006 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 1:3 (0:0); Bramki: ??? - Fąfara Marek 55', 80', Zaic Mateusz 72'

skład: Rafał Skuza - Michał Kurzawa, Dariusz Orzeł, Hermyt Marek, Karol Lasko, Marcin Grajcarek, Krzysztof Kieraga (Tomasz Gajda), Wojciech Pacwa, Marek Fąfara - Łukasz Grabowski (Michał Hermyt), Mateusz Zaic (Tomasz Saternus)

28.04.2007 Pogoń Imielin - Unia Kosztowy 1:0 (0:0); Bramka: Fąfara Marek 66'

skład: Rafał Skuza - Marek Fąfara, Michał Kurzawa, Marcin Grajcarek - Karol Lasko, Marek Hermyt, Łukasz Grabowski, Damian Surlej (Dariusz Orzeł), Damian Pastuszka - Michał Hermyt (Łukasz Keler), Mateusz Zaic

Data: 2013-10-03, 5:05:14
BEZBRAMKOWY REMIS


Rafał Skuza z czystym kontem od dwustu minut.

Pogoń Imielin 0:0 Przemsza Siewierz

Napomnienia:
35' Krzysztof Renner (Przemsza), 75' Damian Kryla (Pogoń), 90' Dawid Colik (Przemsza)

Sędziowie:
Bartosz Słysz - Leszek Lewandowski, Janusz Mytych (Zabrze)

Czas gry:
I - 45' +0, II - 45' +0

Widzów:
100

Składy:

POGOŃ (stroje: żółto-zielone): Skuza - Polarz, Bundzyło (k), Pacwa M., Kryla, Synowiec L., Cisoń D., Wojtaszak, Samek (67. Gardawski), Michalski (78. Malina), Cuber (55. Kołodziejczyk)
Ławka: - Gardawski, Kubiczek, Goczoł, Kołodziejczyk, Malina, Stadler

Przemsza (stroje: czerwono-zielone): Matyjaszczyk - Sętlak, Will (65. k), Renner, Tora, Colik, Afeltowicz (85. Hajduk), Komin (65. Piskuń), Majchrowski (k) (65. Zając), Machura, Kruczek
Ławka: Wolan - Zawartka, Kantoch, Piskuń, Hajduk, Zając

/ wkrótce będzie dostępna galeria z meczu /

Data: 2013-09-22, 20:18:34
VIII. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 21 września 2013 r. (sobota) o godz. 16:30
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Przemsza Siewierz

Data: 2013-09-20, 23:36:43
TO JUŻ JEST KONIEC...


Najbliżej strzelenia honorowej bramki dla pogoni był Adrian Wojtaszak.

Pogoń Imielin 0:4 (0:3) Górnik 09 Mysłowice

Bramki:
5' 0:1 Kamil Bacia, 30' 0:2 Kamil Bacia, 35' 0:3 Mateusz Bryk, 68' 0:4 Rafał Wiklak

Napomnienia:
---

Wykluczenia:
---

Sędziowie:
Alfred Griner - Dawid Griner, Krzysztof Bernaś (Katowice)

Czas gry:
I - 45' +1, II - 45' +3

Widzów:
60

Składy:

POGOŃ (stroje: czerwono-żółte): Piasecki (35. Walczysko) - Kryla (46. Wojtaszak), Bundzyło (k) (46. Cisoń D.), Hermyt Marek, Pacwa M., Goczoł, Michalski, Panol, Malina A., Cuber (50. Malina Ł.), Kołodziejczyk
Ławka: - Polarz, Wojtaszak, Cisoń D., Saternus, Walczysko, Malina Ł.

Górnik 09 (stroje: ):
Ławka:

Zdjęcia:

GALERIA: PUCHAR POLSKI: POGOŃ IMIELIN - GÓRNIK 09 MYSŁOWICE

UWAGA! Poczekaj aż galeria się w pełni załaduje i dopiero później klikaj w miniaturki!

Data: 2013-09-10, 23:51:16
II RUNDA PUCHARU POLSKI 2013/14

W dniu 10 września 2013 r. (wtorek) o godz. 16:30
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice

Data: 2013-09-09, 20:06:01
VI. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 7 września 2013 r. (sobota) o godz. 17:00
na stadionie w Ujejscu przy ul. Mieszka I-go 20
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pionier Ujejsce - Pogoń Imielin

Data: 2013-09-04, 23:01:12
PECH W KOŃCÓWCE SPOTKANIA...


W 28. minucie spotkania, Grzegorz Cuber otworzył wynik spotkania.

Pogoń Imielin 1:1 (1:0) Warta Zawiercie

Bramki:
28' 1:0 Grzegorz Cuber, 88' 1:1 Dawid Karpiński

Napomnienia:
78' Łukasz Samek (Pogoń)

Wykluczenia:
---

Sędziowie:
Bartosz Bielaś - Amadeusz Gędłek, Artur Należnik (Katowice)

Czas gry:
I - 45' +0, II - 45' +4

Widzów:
100

Składy:

POGOŃ (stroje: czerwono-żółte): Skuza - Polarz, Bundzyło (k), Wojtaszak, Kryla, Cuber (76. Goczoł), Cisoń D., Samek, Michalski, Pacwa W. (56. Malina), Pacwa M. (64. Gardawski)
Ławka: Stolorz - Gardawski, Malina, Goczoł, Kubiczek, Stadler

Warta (stroje: zielono-białe): Cogiel - Białek (18. Dobrowolski), Majchrzak, Sołtysik M., Grim (65. Ziaja), Karpiński, Kozłowski, Sołtysik D. (k), Mąka, Cholewka (55. Leks), Radosz (90. Janoska)
Ławka: Liberski - Przygodziński, Kukułka, Janoska, Dobrowolski, Ziaja, Leks

Zdjęcia:

GALERIA: V KOLEJKA: POGOŃ IMIELIN - WARTA ZAWIERCIE

UWAGA! Poczekaj aż galeria się w pełni załaduje i dopiero później klikaj w miniaturki!

Data: 2013-08-31, 21:02:30
HIT V. KOLEJKI: SPOTKANIE NA SZCZYCIE TABELI...

W dniu 31 sierpnia 2013 r. (sobota) o godz. 17:00
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Warta Zawiercie

Data: 2013-08-27, 18:16:19
JAK SIĘ SZCZĘŚCIE ZACZYNA POWTARZAĆ...

Jastrząb Bielszowice 1:4 (1:2) Pogoń Imielin

Bramki:
3' 1:0 Krzysztof Hajduga, 33' 1:1 Rafał Guśtak (samobójcza), 44' 1:2 Lechosław Synowiec, 48' 1:3 Adrian Wojtaszak, 87' 1:4 Mateusz Pacwa

Napomnienia:
---

Wykluczenia:
---

Sędziowie:
Krzysztof Samurański - Dawid Gdinek, Patryk Janta (Katowice)

Czas gry:
I - 45' +0, II - 45' +5

Widzów:
brak danych

Składy:

Jastrząb (stroje: niebieskie): Bechta - Mikuła (k), Szymański (75. Wiertelorz), Skudlik P., Kubiak, Henisz, Sikora (80. Płaszczyk), Foryś, Hajduga (60. Kaczmarek), Guśtak (50. Śmigała T.), Łukasik J.
Ławka: Śmigała M. - Śmigała T., Wiertelorz, Żelazo, Skudlik R., Kaczmarek, Płaszczyk

POGOŃ (stroje: żółto-zielone): Skuza - Polarz, Bundzyło (k), Pastuszka, Synowiec L., Kryla, Wojtaszak (78. Pacwa W.), Cisoń D., Michalski, Samek (85. Stadler), Cuber (70. Pacwa M.)
Ławka: Stolorz - Pacwa W., Stadler, Pacwa M.

Data: 2013-08-25, 16:52:04
IV. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 24 sierpnia 2013 r. (sobota) o godz. 17:00
na stadionie w Rudzie Śląskiej przy ul. Sportowców 22
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Jastrząb Bielszowice - Pogoń Imielin

Data: 2013-08-22, 22:50:26
PUCHAR POLSKI

   Wydział Gier w wyniku losowania wyłonił n/w pary do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Katowice – sezon 2013/2014.

• Pierwsza runda z udziałem zgłoszonych Klubów Klasy A i B odbędzie się w dniu 24.08.2013r. (sobota) o godz. 11:00.

Pogoń Ruda Śląska - Kamionka Mikołów
Naprzód Lipiny - Reprezentacja Śląska Oldbojów
Hetman Katowice - Wolny los
MK Górnik Katowice - Wolny los
UKS Szopienice - Wolny los

• Druga runda Pucharu Polski odbędzie 10.09.2013r. (wtorek) o godz. 16:30.

Pogoń Ruda Śląska / Kamionka Mikołów - Strażak Mikołów
Naprzód Lipiny / Rep. Śląska Oldbojów - Śląsk Świętochłowice
Orzeł Mokre - Urania Ruda Śląska
UKS Szopienice - Rozwój II Katowice
MK Górnik Katowice - Unia Kosztowy
Jastrząb Ruda Śląska - Wawel–Wirek Ruda Śląska
Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice
Hetman Katowice - MKS Siemianowiczanka

• Trzecia runda Pucharu Polski z udziałem Klubów IV i III Ligi odbędzie się 24.09.2013r. (wtorek) o godz. 16:00.

źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Katowice

Data: 2013-08-22, 22:21:56
KOLEJNE PUNKTY NA KONCIE POGONI...


Łukasz Samek dwukrotnie pokonał bramkarza gości.

Pogoń Imielin 4:0 (1:0) Rozwój II Katowice

Bramki:
39' 1:0 Łukasz Samek, 50' 2:0 Adrian Wojtaszak, 77' 3:0 Roman Goczoł, 78' 4:0 Łukasz Samek

Napomnienia:
29' Cisoń D. (Pogoń), 53' Aniśko (Rozwój), 57' Jakubczyk (Rozwój), 63' Kryla (Pogoń), 89' Goczoł (Pogoń)

Wykluczenia:
---

Sędziowie:
Michał Busek - Artur Daziluk, Mateusz Wolnik (Rybnik)

Czas gry:
I - 45' +1, II - 45' +2

Widzów:
90

Składy:

POGOŃ (stroje: czerwono-żółte): Skuza - Pastuszka, Polarz (k)(80. Kubiczek), Kryla, Wojtaszak (80. k), Cisoń D., Samek (82. Stadler), Malina, Gardawski (65. Pacwa W.), Synowiec L., Cuber (75. Goczoł)
Ławka: Stolorz - Pacwa W., Stadler, Goczoł, Kubiczek

Rozwój (stroje: zielone): Ćwiękała - Mielnik (k)(70. Płonka P.), Jakubczyk, Aniśko (50. Sobkiewicz), Wróbel, Paszek (65. Kowalski), Łucki, Rutkowski, Tarabasz (58' Przecherka), Piasecki, Siwy (70. k)
Ławka: Płonka K. - Sobkiewicz, Przecherka, Płonka P., Kowalski

Zdjęcia:

GALERIA: III KOLEJKA: POGOŃ IMIELIN - ROZWÓJ II KATOWICE

UWAGA! Poczekaj aż galeria się w pełni załaduje i dopiero później klikaj w miniaturki!

Data: 2013-08-18, 0:57:27
III. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 17 sierpnia 2013 r. (sobota) o godz. 14:30
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Rozwój II Katowice

Data: 2013-08-15, 11:07:49
PODZIAŁ PUNKTÓW...


W 42. minucie spotkania Adrian Wojtaszak z rzutu wolnego ustalił wynik meczu.

Niwka Sosnowiec 1:1 (1:1) Pogoń Imielin

Bramki:
16' 1:0 Michał Kysiak, 42' 1:1 Adrian Wojtaszak.

Napomnienia:
45'+1 Bundzyło (Pogoń), 59' Musiał (Niwka), 74' Hepo (Niwka), 77' Samek (Pogoń), 83' Banarski (Niwka), 90'+3 Komorowski (Niwka)

Wykluczenia:
---

Sędziowie:
Marcin Bielawski - Tomasz Cyroń, Dominik Helios (Katowice)

Czas gry:
I - 45' +1, II - 45' +3

Widzów:
30

Składy:

Niwka (stroje: czarno-czarne): Zachariasz - Hepo (k), Ptaszek, Walczak, Banarski, Gałuszka, Zudin (85. Mizia), Kmiecik (46. Sobczyk), Korepta, Musiał, Kysiak (77. Komorowski)
Ławka: Leśniewski - Mizia, Rokosz, Komorowski, Sobczyk, Matewski

POGOŃ (stroje: żółto-zielone): Skuza - Polarz, Bundzyło (k), Pastuszka, Wojtaszak, Kryla, Malina (65. Pacwa M.), Synowiec L., Cuber (70. Kołodziejczyk), Samek (88. Hermyt M.), Cisoń D.
Ławka: Stolorz - Pacwa M., Walczysko, Stadler, Hermyt Marek,, Kołodziejczyk

Zdjęcia:

GALERIA: II KOLEJKA: NIWKA SOSNOWIEC - POGOŃ IMIELIN

UWAGA! Poczekaj aż galeria się w pełni załaduje i dopiero później klikaj w miniaturki!

Data: 2013-08-14, 21:25:24
II. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ

W dniu 14 sierpnia 2013 r. (środa) o godz. 18:00
na stadionie w Sosnowcu przy ul. Orląt Lwowskich 70
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Niwka Sosnowiec - Pogoń Imielin

Data: 2013-08-11, 18:27:47
UDANA INAUGURACJA SEZONU...


W 6. minucie spotkania, Grzegorz Cuber otworzył worek z bramkami dla Pogoni.

Pogoń Imielin 3:1 Unia Dąbrowa Górnicza

Bramki:
6' 1:0 Grzegorz Cuber, 27' 2:0 Lechosław Synowiec, 54' 3:0 Adrian Wojtaszak (z rzutu karnego), 90'+3 3:1 Mateusz Borek (z rzutu karnego).

Napomnienia:
22' Cisoń D. (Pogoń), 77' Kuzior (Unia), 90'+3 Skuza (Pogoń)

Wykluczenia:
---

Sędziowie:
Dominik Dreszer - Marek Król, Piotr Antczak (Zabrze)

Czas gry:
I - 45' +0, II - 45' +3

Widzów:
60

Składy:

POGOŃ (stroje: żółto-zielone): Skuza - Polarz, Bundzyło (k), Pastuszka, Kryla, Synowiec L., Wojtaszak, Cisoń D. (80. Pacwa W.), Malina (75. Pacwa M.), Samek (85. Kubiczek), Cuber (66. Kołodziejczyk)
Ławka: - Kubiczek, Kołodziejczyk, Walczysko, Pacwa W., Pacwa M.

Unia (stroje: bordowe): Iwaniuk (k) - Kusiak, Kuzior (78' Stochel), Bojacz, Szymański, Grunt (74' Kowalczyk), Borek, Broniszewski, Ułanowicz (80' Redel), Ołubiec (46. Topolski), Brzoza
Ławka: Dziourowicz - Kowalczyk, Topolski, Stochel, Redel

Zdjęcia:

GALERIA: I KOLEJKA: POGOŃ IMIELIN - UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

UWAGA! Poczekaj aż galeria się w pełni załaduje i dopiero później klikaj w miniaturki!

Data: 2013-08-10, 20:21:50
PIŁKARSKA JESIEŃ W IMIELINIE

Klasa Okręgowa - grupa: 2
sezon 2013/14

Kolejka 1
10.08.2013 r., godz. 17:00 Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza

Kolejka 2
14.08.2013 r., godz. 18:00 Niwka Sosnowiec - Pogoń Imielin

Kolejka 3
17.08.2013 r., godz. 14:30 Pogoń Imielin - Rozwój II Katowice

Kolejka 4
24.08.2013 r., godz. 17:00 Jastrząb Bielszowice - Pogoń Imielin

Kolejka 5
31.08.2013 r., godz. 17:00 Pogoń Imielin - Warta Zawiercie

Kolejka 6
07.09.2013 r., godz. 17:00 Pionier Ujejsce - Pogoń Imielin

Kolejka 7
14.09.2013 r., godz. 16:30 Pogoń Imielin - MKS Siemianowiczanka

Kolejka 8
21.09.2013 r., godz. 16:30 Pogoń Imielin - Przemsza Siewierz

Kolejka 9
28.09.2013 r., godz. 16:00 Tęcza Błędów - Pogoń Imielin

Kolejka 11
12.10.2013 r., godz. 15:30 Wawel-Wirek Ruda Śląska - Pogoń Imielin

Kolejka 12
19.10.2013 r., godz. 15:30 Pogoń Imielin - Śląsk Świętochłowice

Kolejka 13
26.10.2013 r., godz. 15:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin

Kolejka 14
02.11.2013 r., godz. 13:30 Pogoń Imielin - Unia Ząbkowice

Kolejka 15
09.11.2013 r., godz. 13:30 Strażak Mierzęcice - Pogoń Imielin

Kolejka 16
16.11.2013 r., godz. 13:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Pogoń Imielin

Klasa B
sezon 2013/14

Kolejka 1
01.09.2013 r., godz. 11:00 Pogoń II Imielin - Slavia II Ruda Śląska

Kolejka 2
08.09.2013 r., godz. 11:00 UKS Szopienice - Pogoń II Imielin

Kolejka 3
15.09.2013 r., godz. 11:00 Pogoń Imielin - Kamionka Mikołów

Kolejka 4
22.09.2013 r., godz. 11:00 Szombierki II Bytom - Pogoń Imielin

Kolejka 5
29.09.2013 r. Pogoń Imielin - vacat

Kolejka 6
06.10.2013 r., godz. 11:00 Jastrząb II Ruda Śląska - Pogoń II Imielin

Kolejka 7
13.10.2013 r., godz. 11:00 Pogoń Imielin - Sparta II Katowice

Kolejka 8
20.10.2013 r., godz. 11:00 Urania III Ruda Śląska - Pogoń II Imielin

Kolejka 9
27.10.2013 r., godz. 11:00 Pogoń Imielin - Burza Borowa Wieś

Kolejka 10
03.11.2013 r., godz. 11:00 Pogoń II Imielin - Stadion Śląski Chorzów

Kolejka 11
10.11.2013 r., godz. 11:00 Lechia 06 Mysłowice - Pogoń II Imielin

Trampkarze '1999
sezon 2013/14

Kolejka 1
31.08.2013 r., godz. 9:30 Pogoń Imielin - Urania Ruda Śląska

Kolejka 2
07.09.2013 r., godz. 9:30 Podlesianka Katowice - Pogoń Imielin

Kolejka 3
14.09.2013 r., godz. 9:30 Pogoń Imielin - Polonia Łaziska Górne

Kolejka 4
21.09.2013 r., godz. 9:30 Naprzód Świętochłowice - Pogoń Imielin

Kolejka 5
28.09.2013 r., godz. 9:30 Pogoń Imielin - Pogoń Ruda Śląska

Kolejka 6
05.10.2013 r., godz. 9:30 Wawel-Wirek Ruda Śląska - Pogoń Imielin

Kolejka 7
12.10.2013 r., godz. 9:30 Pogoń Imielin - MKS Siemianowiczanka

Kolejka 8
19.10.2013 r., godz. 9:30 Pogoń Imielin - Gieksa Katowice

Kolejka 9
26.10.2013 r., godz. 9:30 Stadion Śląski Chorzów - Pogoń Imielin

Kolejka 10
02.11.2013 r., godz. 9:30 Pogoń Imielin - Jastrząb Ruda Śląska

Kolejka 11
09.11.2013 r., godz. 9:30 Slavia Ruda Śląska - Pogoń Imielin

Trampkarze '2001 - grupa: 2
sezon 2013/14

Kolejka 1
31.08.2013 r., godz. 13:30 GKS II Katowice - Pogoń Imielin

Kolejka 2
04.09.2013 r., godz. 17:30 MKS Siemianowiczanka - Pogoń Imielin

Kolejka 3
07.09.2013 r., godz. 13:30 Pogoń Imielin - Unia Kosztowy

Kolejka 4
14.09.2013 r., godz. 13:30 Ruch Chorzów - Pogoń Imielin

Kolejka 5
18.09.2013 r., godz. 17:00 Pogoń Imielin - Górnik Wesoła

Kolejka 6
21.09.2013 r., godz. 13:30 Polonia Łaziska Górne - Pogoń Imielin

Kolejka 7
28.09.2013 r., godz. 13:30 Pogoń Imielin - Józefka Chorzów

Kolejka 8
02.10.2013 r., godz. 16:00 Pogoń Imielin - GKS II Katowice

Kolejka 9
05.10.2013 r., godz. 13:30 Pogoń Imielin - MKS Siemianowiczanka

Kolejka 10
12.10.2013 r., godz. 13:30 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin

Kolejka 11
19.10.2013 r., godz. 13:30 Pogoń Imielin - Ruch Chorzów

Kolejka 12
26.10.2013 r., godz. 13:30 Górnik Wesoła - Pogoń Imielin

Kolejka 13
02.11.2013 r., godz. 13:30 Pogoń Imielin - Polonia Łaziska Górne

Kolejka 14
09.11.2013 r., godz. 13:30 Józefka Chorzów - Pogoń Imielin

Trampkarze '2003 - grupa: 2
sezon 2013/14

Kolejka 1
03.09.2013 r., godz. 17:00 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin

Kolejka 2
10.09.2013 r., godz. 17:00 Pogoń Imielin - Józefka Chorzów

Kolejka 3
17.09.2013 r., godz. 16:30 Polonia Łaziska Górne - Pogoń Imielin

Kolejka 4
24.09.2013 r., godz. 16:00 Pogoń Imielin - Rozwój II Katowice

Kolejka 5
01.10.2013 r., godz. 16:00 UKS Szopienice - Pogoń Imielin

Kolejka 6
08.10.2013 r., godz. 16:00 Pogoń Imielin - Gwiazda II Ruda Śląska

Kolejka 7
15.10.2013 r., godz. 15:30 AKS II Mikołów - Pogoń Imielin

Kolejka 8
22.10.2013 r., godz. 15:30 Pogoń Imielin - Stadion Śląski Chorzów

Kolejka 9
29.10.2013 r., godz. 14:30 Jedność Siemianowice Śląskie - Pogoń Imielin

Kolejka 10
05.11.2013 r., godz. 14:30 GKS Katowice - Pogoń Imielin

Kolejka 11
12.11.2013 r. Pogoń Imielin - vacat

źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach
Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Katowice

Data: 2013-08-06, 10:38:33
INAUGURACJA SEZONU PIŁKARSKIEGO 2013/14

W dniu 10 sierpnia 2013 r. (sobota) o godz. 17:00
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo LIGI OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza

Rezultaty spotkań: Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza

sezon 2009/10: (liga okręgowa)
03.10.2009 r. Unia Dąbrowa Górnicza - Pogoń Imielin 1:1 (1:0); Bramki: 33' 1:0 Topolski, 88' 1:1 Pacwa W.

15.05.2010 r. Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 (2:0); Bramki: 39' 1:0 Góra, 45' 2:0 Synowiec L., 54' 2:1 Nowak.

sezon 2008/09: (liga okręgowa)
02.11.2008 r. Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 (1:0); Bramki: 44' 1:0 Żorawik B., 51' 2:0 Żorawik B., 53' 2:1 Szatan.

13.06.2009 r. Unia Dąbrowa Górnicza - Pogoń Imielin 0:1 (0:1); Bramka: 14' 0:1 Hermyt Michał.

sezon 2007/08: (liga okręgowa)
06.10.2007 r. Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza 4:0 (0:0); Bramki: 54' 1:0 Michalski, 78' 2:0 Grabowski, 79' 3:0 Synowiec L., 83' 4:0 Grabowski.

17.05.2008 r. Unia Dąbrowa Górnicza - Pogoń Imielin 5:2 (3:1); Bramki: 34' 1:0 Piątek, 37' 2:0 Nowak, 39' 3:0 Piątek, 45' 3:1 Grabowski, 52' 3:2 Grabowski, 64' 4:2 Szatan, 68' 5:2 Piątek.

--- --- ---

   Ostatni raz, obie jedenastki spotkały się w XXIV. kolejce klasy okręgowej, sezonu 2009/10...

Sprawozdanie z zawodów
z dnia: 15.05.2010 r.

Rezultat: Pogoń Imielin - Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 (2:0)

Bramki: Góra 39', Synowiec L. 45' - Nowak 54'

Składy:
Pogoń (stroje: niebiesko-granatowe): Skuza - Włodarczyk (60. Hermyt Marek), Góra, Wierzba, Ptaszek (80. Synowiec M.) - Surlej (70. Keler M.), Gajda, Synowiec L., Pastuszka (k) - Kamiński (55. Żorawik), Stojak; Ławka: Piasecki, Keler, Synowiec M., Żorawik, Cisoń K., Cisoń D., Hermyt Marek
Unia (stroje: biało-granatowe): Iwaniuk - Nowak, Wołczyk, Ambrozik (62. Kulig), Roterman - Gleń (70. Borek), Wikliński, Kuzior, Piątek - Kowalczyk (k), Topolski; Ławka: Frączek, Kulig, Borek, Broniszewski, Mikoda

Napomnienia zawodników: Kamiński 54', Stojak 73', 87' - Iwaniuk 55', Wołczyk 88'

Wykluczenia: Stojak 87' - ---

Trójka sędziowska: Antczak - Woźniak, Gil (Zabrze)

Czas gry: I - 45' +1 ; II - 45' +5

Widzów: 50

Zdjęcia:

GALERIA: XXIV KOLEJKA POGOŃ IMIELIN - UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

UWAGA! Poczekaj aż galeria się w pełni załaduje i dopiero później klikaj w miniaturki!

Data: 2013-08-03, 20:21:30
POGOŃ IMIELIN STAWIA NA DZIECI i MŁODZIEŻ...

Grupa I

Rocznik: 2003, 2004, 2005, 2006

Trener: Jarosław Zadylak (zawodnik: GKS-u Tychy, Górnika Zabrze, Lechii Gdańsk, Grunwaldu Ruda Śląska, Polonii Bytom, ..., ponad 60. występów w ekstraklasie, blisko 150. występów w II lidze, ...)

Najbliższe treningi: Wtorek (06.08.2013 r., godz. 10), Czwartek (08.08.2013 r., godz. 10), Sobota (10.08.2013 r., godz. 10)

Miejsce: L.K.S. "Pogoń" Imielin, ul. Józefa Hallera 37a, Imielin

Kontakt z trenerem: 512 416 407

Grupa II

Rocznik: 2001, 2002

Trener: Damian Parusel

Najbliższe treningi: Wtorek (06.08.2013 r., godz. 17), Czwartek (08.08.2013 r., godz. 17)

Miejsce: L.K.S. "Pogoń" Imielin, ul. Józefa Hallera 37a, Imielin

Kontakt z trenerem: 505 933 134

Grupa III

Rocznik: 1999, 2000

Trener: Jacek Stęchły

Najbliższe treningi: Poniedziałek (05.08.2013 r., godz. 17), Środa (07.08.2013 r., godz. 17), Piątek (09.08.2013 r., godz. 17)

Miejsce: L.K.S. "Pogoń" Imielin, ul. Józefa Hallera 37a, Imielin

Kontakt z trenerem: 695 826 113

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry, tych którzy się już zapisali
i tych którzy chcą się zapisać.

źródło: Zarząd L.K.S. "Pogoń" Imielin

Data: 2013-08-02, 21:41:21
L.K.S. POGOŃ IMIELIN



ul. Józefa Hallera 37A
41- 407 Imielin

tel.: (32) 225 62 32
e-mail:
pogon@imielin.pl

admin www:
imielin.slask@interia.pl

NAJBLIŻSZY MECZ:
XXII KOLEJKA
LIGI OKRĘGOWEJ

Sobota, 26 kwiecień 2014 r.
Siemianowice Śląskie, godz. 16:30
 
MKS Siemianowiczanka Pogoń Imielin


OSTATNI MECZ:
XXI KOLEJKA
LIGI OKRĘGOWEJ

Sobota, 19 kwiecień 2014 r.
Imielin, godz. 13:00
 
Pogoń Imielin 1:1 Pionier Ujejsce


NAJLEPSZY STRZELEC:



Grzegorz Cuber



TABELA KLASY OKRĘGOWEJ:

 Zespół Kolejka Punkty
1. Unia Ząbkowice 21 49
2. Warta Zawiercie 21 44
3. Przemsza Siewierz 21 41
4. Wawel-Wirek Ruda Śląska 21 40
5. Rozwój II Katowice 21 36
6. Tęcza Błędów 21 32
7. Pogoń Imielin 21 31
8. Niwka Sosnowiec 21 31
9. Unia Kosztowy 21 30
10. Strażak Mierzęcice 21 26
11. MKS Siemianowiczanka 21 25
12. Górnik 09 Mysłowice 21 23
13. Pionier Ujejsce 21 22
14. Unia Dąbrowa Górnicza 21 18
15. Śląsk Świętochłowice 21 13
16. Jastrząb Bielszowice 21 7


TABELA KLASY B:

 Zespół Kolejka Punkty
1. Slavia II Ruda Śląska 11 25
2. Stadion Śląski Chorzów 11 25
3. UKS Szopienice 11 24
4. Pogoń II Imielin 11 21
5. Szombierki II Bytom 11 15
6. Sparta II Katowice 11 15
7. Lechia 06 Mysłowice 11 15
8. Kamionka Mikołów 11 13
9. Urania III Ruda Śląska 11 7
10. Jastrząb II Ruda Śląska 11 3


SPONSORZY KLUBU:


























PATRONAT:

Wirtu@lny Imielin








  V liga w internecie:
| Śląsk Świętochłowice |  Pionier Ujejsce |  Przemsza Siewierz |  Strażak Mierzęcice |  Warta Zawiercie |  Niwka Sosnowiec |  MKS Siemianowiczanka |
| Unia Kosztowy |  Górnik 09 Mysłowice |  Jastrząb Bielszowice |  

Oficjalna Strona Ludowego Klubu Sportowego "Pogoń" Imielin
.: (c) 2007-2013 by Andrzej Mańka - wszelkie prawa zastrzeżone :.