Strona główna   

Parafia | Szkoła Podstawowa Nr 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 | Przedszkole Miejskie | MSK | MOPS | Urząd Miasta | SPI | Pogoń Imielin | MKS Imielin | MCK   

 

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI:

PRZYJDŹ I TRZYMAJ KCIUKI ZA NASZE SIATKARKI!

W dniu 19 października 2019 roku (sobota) o godz. 18:00
w Hali Sportowej w Imielinie
przy ulicy Karola Miarki 7
odbędzie się mecz

I Ligi Śląska Kobiet

pomiędzy
MKS Imielin - MKS Dwójka Zawiercie

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: 13.10.2019 r.

PIŁKA NOŻNA: XII KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ...

W dniu 19 października 2019 r. (sobota) o godz. 15:00
na stadionie w Imielinie przy ul. gen. Józefa Hallera 37a
odbędzie się spotkanie piłkarskie

o Mistrzostwo KLASY OKRĘGOWEJ

pomiędzy:
Pogoń Imielin - Górnik Piaski

Data publikacji: 13.10.2019 r.

LISTOPADOWY DYŻUR RADNYCH RADY MIASTA IMIELIN

   Na dziesiąty dyżur, VII kadencji Rady Miasta Imielin w dniu 4 listopada 2019 roku w godzinach od 16.00 do 17.00 do sali nr 21 na I piętrze w Urzędzie Miasta Imielin przy ulicy Imielińskiej 81 zapraszają mieszkańców następujący Radni:

• Mariusz Śliwka,

• Krzysztof Hajduczek,

• Tadeusz Hericht.

=== === === === ===

Radni oczekują na mieszkańców z terenu całego miasta.

Data publikacji: 13.10.2019 r.

SIATKÓWKA: III KOLEJKA I LIGI ŚLĄSKA KOBIET

SMS PZPS III Szczyrk - KS Polonia Łaziska Górne
3:0 (26:24, 25:21, 25:17)
(11.10.2019 r., godz. 19:00)

UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dwójka Zawiercie
3:1 (25:16, 16:25, 25:20, 25:22)
(12.10.2019 r., godz. 17:00)

JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice
0:3 (20:25, 24:26, 22:25)
(12.10.2019 r., godz. 17:00)

MKS Imielin - MKS ZORZA Wodzisław Śląski
1:3 (20:25, 25:27, 26:24, 23:25)
(12.10.2019 r., godz. 18:00)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
0:3 (13:25, 25:27, 20:25)
(12.10.2019 r., godz. 18:00)

BKS STAL Bielsko-Biała - KS Burza MOSiR Mikołów
3:0 (25:9, 25:18, 25:22)
(13.10.2019 r., godz. 16:00)

Data publikacji: 13.10.2019 r.

SIATKÓWKA: II KOLEJKA I LIGI ŚLĄSKA KOBIET - AKTUALIZACJA!

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Imielin
3:0 (25:15, 25:12, 25:22)
(05.10.2019 r., godz. 16:00)

JKS SMS Jastrzębie - UKS Sokół '43 Katowice
0:3 (14:25, 23:25, 18:25)
(05.10.2019 r., godz. 17:00)

GS UKS Krzanowice - BKS STAL Bielsko-Biała
3:0 (25;15, 25:7, 25:23)
(05.10.2019 r., godz. 17:30)

MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie
3:1 (25:23, 19:25, 25:23, 25:19)
(05.10.2019 r., godz. 18:00)

KS Burza MOSiR Mikołów - SMS PZPS III Szczyrk
(15.10.2019 r., godz. --:--)

MOSiR Polonia Łaziska Górne - VC Victoria MOSiR Cieszyn
Z przyczyn technicznych mecz został przełożony na inny termin.
(05.10.2019 r., godz. --:--)

Data publikacji: 04.10.2019 r.

PIŁKA NOŻNA: WYMĘCZONE ZWYCIĘSTWO... - AKTUALIZACJA!


Marcin Polarz zdobył bramkę z rzutu karnego na wagę trzech punktów.

POGOŃ IMIELIN 1:0 (0:0) MKS SIEMIANOWICZANKA

Bramka:
86. 1:0 Polarz Marcin (z rzutu karnego)

Napomnienia:
8. Cisoń Kamil, 22. Krysiak Mikołaj, 59. Starzyński Sylwester, 79. Mierzwa Marcin, 86. Szurek Jarosław, 87. Przątka Łukasz

Sędziowie:
Piszczelok Mateusz - Cihyj Bartosz, Jureczko Kamil (Racibórz)

Czas gry:
I - 45' +0, II - 45' +3

Widzów:
80

Składy:

POGOŃ (stroje: zielono-czarne): Dziurowicz Marcin - Cisoń Daniel (60. Kalwasiński Michał), Sierka Kamil (75. Słomski Karol), Pieniążek Marcin, Polarz Marcin, Starzyński Sylwester, Gadaj Michał (65. Kozieł Marcin), Cisoń Kamil (k), Żak Maciej (80. Polak Jan), Musepa Progress, Koster Kamil
Ławka: Zych Dawid - Kalwasiński Michał, Polak Jan, Słomski Karol, Kozieł Marcin, Matysek Tomasz

Siemianowiczanka (stroje: czerwone): Gieracz Damian - Krysiak Mikołaj (45. Przątka Łukasz), Szurek Jarosław, Twardawa Tomasz, Kowalczyk Damian, Mierzwa Marcin (k), Ogryzek Kamil, Witkowski Kamil, Walczak Marek, Szal Patryk, Bocek Kajetan
Ławka: Łokietek Kryspin - Przątka Łukasz, Pawlyta Bartosz, Grzyb Sebastian, Ganda Marcel, Wierzbica Marcin, Kurdzielewski Krzysztof

Zdjęcia:

GALERIA: VIII KOLEJKA SEZONU 2019/20: POGOŃ IMIELIN - MKS SIEMIANOWICZANKA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Data publikacji: 22.09.2019 r.

SIATKÓWKA: I KOLEJKA I LIGI ŚLĄSKA KOBIET - AKTUALIZACJA!
Nasze siatkarki wracają na parkiet!

SMS PZPS III Szczyrk - GS UKS Krzanowice
3:0 (25:14, 25:7, 25:21)
(28.09.2019 r., godz. 15:00)

UKS Sokół '43 Katowice - BKS Stal Bielsko-Biała
3:1 (25:14, 15:25, 25:16, 25:7)
(28.09.2019 r., godz. 16:00)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - KS Burza MOSiR Mikołów
3:0 (25:13, 25:23, 25:21)
(28.09.2019 r., godz. 18:00)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
0:3 (22:25, 28:30, 20:25)
(28.09.2019 r., godz. 18:00)

MKS Dwójka Zawiercie - JKS SMS Jastrzębie
3:1 (25:16, 23:25, 25:19, 25:20)
(28.09.2019 r., godz. 18:00)

MOSiR Polonia Łaziska Górne - MKS Imielin
Z przyczyn technicznych mecz został przełożony na inny termin.
(29.09.2019 r., godz. 18:00)

Data publikacji: 21.09.2019 r.

NIE DLA CZADU!
W okresie jesienno-zimowym, w domach, w których urządzenia grzewcze oraz przewody kominowe i wentylacyjne są wadliwe lub źle użytkowane wzrasta ryzyko śmiertelnego zatrucia czadem, który nazywany jest także cichym zabójcą, ponieważ jest niewidoczny oraz nie ma smaku ani zapachu.

Co to jest tlenek węgla?

   Tlenek węgla jest bezbarwnym i bezwonnym silnie trującym gazem. Dostaje się do organizmu przez układ oddechowy, a następnie jest wchłaniany do krwiobiegu. Uniemożliwia prawidłowe rozprowadzanie tlenu we krwi i powoduje uszkodzenia mózgu oraz innych narządów.

   Jeśli używasz węgla i drewna, dokonuj okresowych przeglądów nie rzadziej niż raz na trzy miesiące. Gdy używamy gazu ziemnego czy oleju opałowego - nie rzadziej niż raz na pół roku. Zarządca budynku lub właściciel ma obowiązek m.in. przeglądu instalacji wentylacyjnej nie rzadziej niż raz w roku.

Jakie są objawy zatrucia tlenkiem węgla?

• ból głowy,
• ogólne zmęczenie,
• duszności,
• trudności z oddychaniem, oddech przyspieszony, nieregularny,
• senność,
• nudności.

   Osłabienie i znużenie, które czuje zaczadzony, a także zaburzenia orientacji i zdolności oceny zagrożenia powodują, że jest on całkowicie bierny (nie ucieka z miejsca nagromadzenia trucizny), traci przytomność i - jeśli nikt nie przyjdzie mu z pomocą - umiera.

Jak ratować zaczadzonego?

Należy zapewnić mu dopływ świeżego powietrza:
• natychmiast otwórz okna i drzwi, by z pomieszczenia usunąć truciznę,
• jak najszybciej wynieś go na świeże powietrze,
• rozluźnij mu ubranie - rozepnij pasek, guziki, ale nie rozbieraj go, gdyż nie można doprowadzić do jego przemarznięcia.

   Jeśli po wyniesieniu na świeże powietrze zaczadzony nie oddycha, niezwłocznie przystąp do wykonywania sztucznego oddychania i masażu serca. Wezwij służby ratownicze: pogotowie ratunkowe, straż pożarną - tel. 112.

Co zrobić, aby być bezpiecznym?

• zapewnij prawidłową wentylację pomieszczeń,
• stosuj mikrowentylację okien i drzwi,
• nigdy nie zasłaniaj kratek wentylacyjnych,
• z pomocą fachowców dokonuj okresowych przeglądów komina, urządzeń grzewczych i instalacji wentylacyjnej,
• nie spalaj niczego w zamkniętych pomieszczeniach, jeżeli nie są wentylowane,
• zainstaluj czujki tlenku węgla w tej części domu, w której sypia twoja rodzina. To bardzo skuteczne urządzenia, które niejedno życie już uratowały.

   Tylko czujka pozwoli Ci stwierdzić obecność tlenku węgla. W sprzedaży oprócz czujek tlenku węgla są także urządzenia wykrywające jednocześnie tlenek węgla i inne groźne substancje.

źródło: ulotka akcji: Nie dla czadu!

Data publikacji: 21.09.2019 r.

KOLEJE ŚLĄSKIE: KOREKTA ROZKŁADU JAZDY

   W najbliższą niedzielę (01.09.) rozkład jazdy Kolei Śląskich ulegnie zmianom, które wynikają z prac remontowych prowadzonych przez PKP PLK. Na niektórych liniach, w związku z prowadzonymi pracami pojawi się zastępcza komunikacja autobusowa. Miło nam poinformować, że w rozkładzie jazdy pojawią się nowe kursy, wprowadzone w ramach współpracy z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią.

S8: Oświęcim - Katowice - Bytom - Tarnowski Góry - Lubliniec

• Na wielu odcinkach linii S8 będą prowadzone prace torowe, które nie spowodują jednak istotnych utrudnień, a co najwyżej kilkuminutowe przesunięcia rozkładu jazdy pociągów.

• Dzięki dofinansowaniu z Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii pasażerowie będą mogli podróżować w dni robocze dwoma nowymi parami pociągów Katowice – Tarnowskie Góry – Katowice.

   Szkody górnicze na różnych odcinkach relacji Katowice - Oświęcim mogą powodować kilkuminutowe opóźnienia na stacjach pośrednich. Przed stacjami Mysłowice oraz Oświęcim zwiększono rozkładowy czas przejazdu aby umożliwić odrobienie opóźnienia.

Plik związany:

Liniowy Rozkład Jazdy od 1 IX do 19 X (stan na dzień 23 VIII 2019)

źródło: Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Data publikacji: 31.08.2019 r.

PIŁKA NOŻNA: EMOCJE W KOŃCÓWCE MECZU SIĘGNĘŁY ZENITU!


Marcin Pieniążek w 53. minucie spotkania zdobył honorową bramkę dla Pogoni.

POGOŃ IMIELIN 1:2 (0:1) NIWY BRUDZOWICE

Bramki:
45. 0:1 Majchrzak Mateusz, 53. 1:1 Pieniążek Marcin, 90.+3 1:2 Kędzierski Bartłomiej (z rzutu karnego)

Napomnienia:
60. Gadaj Michał, 86. Polarz Marcin, 88. Bielawski Rafał

Wykluczenia:
88. Bielawski Rafał

Sędziowie:
Wajda Tomasz - Dudka Tomasz, Hudecki Marcin (Żywiec)

Czas gry:
I - 45' +1, II - 45' +4

Widzów:
50

Składy:

POGOŃ (stroje: zielono-czarne): Dziurowicz Marcin - Cisoń Daniel, Kalwasiński Michał (46. Żak Maciej), Sierka Kamil (85. Szluzy Marcin), Bielawski Rafał, Pieniążek Marcin, Koster Kamil (77. Chechelski Szymon), Polarz Marcin, Starzyński Sylwester, Gadaj Michał (75. Słomski Karol), Cisoń Kamil (k) (67. Polak Jan)
Ławka: Iwaniuk Piotr - Polak Jan, Słomski Karol, Szluzy Marcin, Chechelski Szymon, Żak Maciej, Stachoń Łukasz

Niwy (stroje: niebieskie): Ciszewski Wojciech - Kruczek Maciej, Grunt Rafał, Stemplewski Patryk (k), Gbadegeshin Ojo, Rybak Bartłomiej, Bogacki Filip (70. Szydłowski Kamil), Marek Dawid (90. Tokarz Szymon), Majchrzak Mateusz (80. Prysak Mateusz), Ducki Łukasz, Kędzierski Bartłomiej
Ławka: Lorek Dominik - Prysak Mateusz, Tokarz Szymon, Szydłowski Kamil

Zdjęcia:

GALERIA: IV KOLEJKA SEZONU 2019/20: POGOŃ IMIELIN - NIWY BRUDZOWICE

Data publikacji: 29.08.2019 r.

JUBILEUSZOWA JESIEŃ ORGANOWA...
20. Festiwal Jesień Organowa w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim.

Powiat Bieruńsko-Lędziński,
Miasto Bieruń - Bieruński Ośrodek Kultury,
Miasto Lędziny - Miejski Ośrodek Kultury,
Miasto Imielin - Miejskie Centrum Kultury,
Gmina Bojszowy i Gmina Chełm Śląski

zapraszają na:

XX Jubileuszowy Festiwal Jesień Organowa
w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim
.

KONCERT PIERWSZY - INAUGURACJA FESTIWALU
8 września, godz. 17.30
Lędziny-Hołdunów - Kościół Chrystusa Króla

Wykonawcy:
Henryk Jan Botor - pozytyw, organy; Firlus/Pastuszka/Firlus Ensemble: Martyna Pastuszka - skrzypce, Aleksandra Radwańska - skrzypce, Szymon Stochniol - altówka, Krzysztof Firlus - viola da gamba, Anna Firlus - klawesyn.

W programie:
Mistrzowie Baroku - Bach, Haendel, Telemann.

KONCERT DRUGI
15 września, godz. 18.00
Bieruń Stary - Kościół św. Bartłomieja Apostoła

Wykonawcy:
Piotr Pławner (Szwajcaria) - skrzypce; Roman Jochymczyk - organy.

W programie:
Erwin Schulhoff, Josef Seger, Jiri Cart, Frantisek Xaver Brixi, Antonin Kamel, Jan Krtitel Vanhal, Bedrich Ludvik Benda.

KONCERT TRZECI
22 września, godz. 16.30
Lędziny - Kościół św. Klemensa

Wykonawcy:
Marek Kudlicki (Austria) - organy; Tomasz Suchowierzch - fagot.

W programie:
Jeremiah Clarke, Benedetto Marcello, Johann Sebastian Bach, Antonio Vivaldi, Władysław Żeleński, Gordon Jacob, Augustyn Bloch.

KONCERT CZWARTY
29 września, godz. 17.00
Imielin - Kościół Matki Boskiej Szkaplerznej

Wykonawcy:
Rafał Kozubek - organy; Michał Urbańczyk - klarnet.

W programie:
Dietrich Buxtehude, Wolfgang Amadeusz Mozart, Johann Sebastian Bach, Jules Massenet, Moritz Brosig, Aaron David Miller, Petr Eben.

KONCERT PIĄTY
6 października, godz. 17.00
Bieruń Nowy - Kościół św. Barbary

Wykonawcy:
Julian Gembalski - organy.

W programie:
Georg Muffat, Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus Mozart.

KONCERT SZÓSTY
13 października, godz. 16.00
Bieruń Stary - Kościół św. Walentego

Wykonawcy:
Marcin Szelest - pozytyw, dyrygent, kierownik artystyczny; Zespół Harmonia Sacra: Joanna Radziszewska-Sojka - sopran, Anna Zawisza - sopran, Andrzej Zawisza - bas, Marcin Szelest - organy.

W programie:
Marcin Milczewski, Giovanni Battista Cocciola, Hans Leo Hassler, Mikołaj Zieliński, Lodovico Grossi da Viadana, Franciszek Lilius, Giovanni Valentini, Tarquinio Merula, Marco Scacchi.

KONCERT SIÓDMY
20 października, godz. 18.00
Chełm Śląski - Kościół Trójcy Przenajświętszej

Wykonawcy:
Wacław Golonka - organy; Marcin Wolak - bas/baryton; Chór Śląskiej Izby Lekarskiej CAMES pod dyr. Doroty Dziełak-Szczepan.

W programie:
Johann Sebastian Bach, Stanisław Moniuszko, Mieczysław Surzyński.

KONCERT ÓSMY - ZAKOŃCZENIE FESTIWALU
27 października, godz. 17.00
Bojszowy Nowe - Kościół N.M.P. Uzdrowienia Chorych

Wykonawcy:
Patryk Pfeifer - organy; Zespół Carrantuohill - Celtic Dream.

W programie:
improwizacje organowe w stylu barokowym i romantycznym.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Starostwo Powiatowe w Bieruniu

Data publikacji: 27.08.2019 r.

TRADYCYJNA MSZA ŚWIĘTA PRZY KAPLICZCE
W Święto Matki Boskiej Częstochowskiej przy kapliczce odprawiana jest uroczysta Msza Święta w intencji Naszego Miasta, jego Mieszkańców, Radnych Rady Miasta Imielin, Burmistrza, pracowników Urzędu i ich rodzin oraz kapłanów kończących swoją posługę w Naszej Parafii.


Kapliczka została zbudowana w 1706 roku, w miejscu drewnianej, która spłonęła ok. roku 1700 od uderzenia pioruna. Od czasu uzyskania samorządności, kapliczką opiekuje się Urząd Miasta, a ludność otacza ją opieką i czcią...

Zdjęcia:

GALERIA: TRADYCYJNA MSZA ŚWIĘTA PRZY KAPLICZCE A.D. 2019

Data publikacji: 26.08.2019 r.

PIŁKA NOŻNA: AWANSE I SPADKI Z KLASY OKRĘGOWEJ W SEZONIE 2019/20

1. W rozgrywkach o mistrzostwo Klasy Okręgowej bierze udział 100 drużyn podzielonych na sześć grup rozgrywkowych:
grupa 1: Bytom-Zabrze (16 zespołów);
grupa 2: Częstochowa-Lubliniec (16 zespołów);
grupa 3: Racibórz-Rybnik (18 zespołów);
grupa 4: Katowice-Sosnowiec (18 zespołów);
grupa 5: Bielsko-Biała-Tychy (16 zespołów);
grupa 6: Skoczów-Żywiec (16 zespołów).

2. W sezonie 2020/2021 grupy 1, 2, 4, 5 i 6 będą liczyły po 16 zespołów, a grupa 3 będzie składała się z 18 zespołów.

3. Drużyny, które w rozgrywkach sezonu 2019/2020 zajmą 1. miejsce w każdej z grup awansują bezpośrednio do IV ligi. W przypadku rezygnacji jednego z zespołów awans uzyska drużyna, która zajęła 2. miejsce.

4. Z Klasy Okręgowej do właściwych terytorialnie Klas A spadną drużyny, które w rozgrywkach sezonu 2019/2020 zajmą miejsca:
1) 14., 15. i 16. w grupie Bytom-Zabrze;
2) 14., 15. i 16. w grupie Częstochowa-Lubliniec;
3) 16., 17. i 18. w grupie Racibórz-Rybnik;
4) 14., 15., 16., 17. i 18. w grupie Katowice-Sosnowiec;
5) 14., 15. i 16. w grupie Bielsko-Biała-Tychy;
6) 14., 15. i 16. w grupie Skoczów-Żywiec.

5. Liczba drużyn objętych spadkiem z Klasy Okręgowej może ulec zmianie w zależności od liczby drużyn spadających z IV ligi lub wyższych klas rozgrywkowych.

6. Drużyny, które w sezonie 2019/2020 zajmą 1. i 2. miejsca w rozgrywkach Klasy A w Podokręgach Bytom, Zabrze, Racibórz, Rybnik, Katowice, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Tychy, Skoczów i Żywiec awansują bezpośrednio do Klasy Okręgowej. Z Podokręgów Częstochowa (dwie grupy) i Lubliniec awans do Klasy Okręgowej uzyskają zespoły z 1. miejsc. Awans do Klasy Okręgowej uzyska również drużyna wyłoniona spośród wicemistrzów Klasy A z Podokręgów Częstochowa i Lubliniec. Drużyna, która uzyska awans, wyłoniona zostanie w jednym meczu barażowym rozegranym pomiędzy wicemistrzem Podokręgu Częstochowa i wicemistrzem Podokręgu Lubliniec. Gospodarzem meczu barażowego będzie drużyna, która w trakcie rozgrywek uzyska wyższą średnią arytmetyczną (dwa miejsca po przecinku) liczoną stosunkiem liczby zdobytych punktów do liczby rozegranych spotkań. W przypadku równej średniej arytmetycznej o miejscu rozegrania spotkania decyduje:
1) korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami we wszystkich spotkaniach całego cyklu,
2) losowanie.

Rywalem wicemistrza z Podokręgu Lubliniec będzie ten wicemistrz z Podokręgu Częstochowa, który w trakcie rozgrywek uzyska wyższą średnią arytmetyczną (dwa miejsca po przecinku) liczoną stosunkiem liczby zdobytych punktów do liczby rozegranych spotkań. W przypadku równej średniej arytmetycznej decyduje:
1) korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami we wszystkich spotkaniach całego cyklu,
2) spotkanie barażowe na neutralnym boisku.

7. W sezonie 2019/2020 rozgrywki Klasy Okręgowej prowadzą:
1) w grupie 1 Podokręg Zabrze;
2) w grupie 2 Podokręg Częstochowa;
3) w grupie 3 Podokręg Racibórz;
4) w grupie 4 Podokręg Katowice;
5) w grupie 5 Podokręg Bielsko-Biała;
6) w grupie 6 Podokręg Skoczów.

8. W sezonie 2020/2021 rozgrywki Klasy Okręgowej prowadzą:
1) w grupie 1 Podokręg Bytom;
2) w grupie 2 Podokręg Lubliniec;
3) w grupie 3 Podokręg Rybnik;
4) w grupie 4 Podokręg Sosnowiec;
5) w grupie 5 Podokręg Tychy;
6) w grupie 6 Podokręg Żywiec.

9. W sprawach nieopisanych decyzję podejmie Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego ZPN.

źródło: Załącznik nr 2
do Regulamin Ramowego rozgrywek w piłkę nożną dotyczący awansów i spadków w sezonie 2019/2020.

Data publikacji: 22.08.2019 r.

PIŁKA NOŻNA: WYSOKA WYGRANA PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ!


Strzelać zaczęli goście, skończyli gospodarze... Jeszcze jak? Dwie bramki „stadiony świata”...

POGOŃ IMIELIN 4:1 (1:1) TĘCZA BŁĘDÓW

Bramki:
17' 0:1 Płatek Daniel, 29' 1:1 Koster Kamil, 53' 2:1 Pieniążek Marcin, 83' 3:1 Pieniążek Marcin, 90' 4:1 Żak Maciej

Napomnienia:
15' Cieślik Daniel, 64' Kuzior Kamil, 75' Mroczek Mateusz

Sędziowie:
Szczurek Wojciech - Szczepański Adam, Kochański Szymon (Bielsko-Biała)

Czas gry:
I - 45' +0, II - 45' +0

Widzów:
70

Składy:

POGOŃ (stroje: niebiesko-granatowe): Iwaniuk Piotr - Cisoń Daniel (82. Żak Maciej), Kalwasiński Michał (73. Chechelski Szymon), Sierka Kamil (65. Polak Jan), Bielawski Rafał, Pieniążek Marcin, Koster Kamil (78. Słomski Karol), Polarz Marcin, Starzyński Sylwester, Gadaj Michał, Cisoń Kamil (k)
Ławka: Dziurowicz Marcin - Polak Jan, Słomski Karol, Szluzy Marcin, Chechelski Szymon, Żak Maciej, Stachoń Łukasz

Tęcza (stroje: biało-zielone): Maciejowski Dariusz - Cieślik Daniel, Płatek Daniel, Mroczek Mateusz, Rasała Marcin (84. Szatan Kacper), Dudek Sebastian (k), Głowa Aleksander, Żmuda Łukasz (63. Zimosz Adrian), Majewski Sebastian (72. Bugaj Bartosz), Paździor Kacper (55. Kuzior Kamil), Kowalczyk Arkadiusz
Ławka: Suchocki Damian - Szatan Kacper, Gwiazda Piotr, Kuzior Kamil, Kujawa Adrian, Bugaj Bartosz, Zimosz Adrian

Zdjęcia:

GALERIA: II KOLEJKA SEZONU 2019/20: POGOŃ IMIELIN - TĘCZA BŁĘDÓW

Data publikacji: 17.08.2019 r.

PIŁKA NOŻNA: REWOLUCJA (TRANSFERY) W POGONI...

Odeszli:
Dawid Tworuszka, Błażej Mirka, Łukasz Bundzyło, Rafał Skrzypek, Mateusz Pacwa, Andrzej Malina, Adrian Wojtaszak, Sebastian Bubrowski, Łukasz Samek, Mateusz Dreszer, Łukasz Przecherka, Mateusz Śliwa, Michał Majewski, Grzegorz Cuber, Marcin Musiolik, Grzegorz Rajman - trener.

Przyszli:
Piotr Iwaniuk, Marcin Dziurowicz, Sylwester Starzyński, Łukasz Stachoń, Rafał Bilawski, Kamil Sierka, Karol Słomski, Marcin Pieniążek, Marcin Kozieł, Kamil Koster, Michał Kalwasiński, Michał Gawdaj, Radosław Orłowski - trener.

Kadra Pogoni Imielin sezon 2019/20:
Dawid Zych, Piotr Iwaniuk, Marcin Dziurowicz - Kamil Cisoń, Daniel Cisoń, Szymon Chechelski, Marcin Polarz, Sylwester Starzyński, Łukasz Stachoń - Maciej Żak, Miron Godula, Kacper Róg, Rafał Bielawski, Kamil Sierka, Karol Słomski, Marcin Pieniążek, Marcin Kozieł, Michał Kalwasiński, Michał Gadaj - Marcin Szluzy, Kamil Koster

źródło: L.K.S. Pogoń Imielin

Data publikacji: 04.08.2019 r.

PIŁKA NOŻNA: TERMINARZ REZERW POGONI...
Runda jesienna sezonu 2019/20 rozpocznie się w niedzielę 8 września i trwać będzie do 3 listopada br.

Terminarz rozgrywek: Pogoń II Imielin
Klasa B, Grupa: KATOWICE
sezon 2019/2020

I Kolejka
08.09.2019 r., godz. 11:00 - Pogoń II Imielin - 1 FC Katowice

II Kolejka
15.09.2019 r., godz. 11:00 - Pogoń II Imilin - Gwiazda II Ruda Śląska

III Kolejka
22.09.2019 r., godz. 11:00 - Podlesianka II Katowice - Pogoń II Imielin

IV Kolejka
29.09.2019 r., godz. 11:00 - Pogoń II Imielin - Jastrząb II Bielszowice

V Kolejka
06.10.2019 r., godz. 11:00 - Naprzód II Lipiny - Pogoń II Imielin

VI Kolejka
13.10.2019 r., godz. 11:00 - Pogoń II Imielin - Kamionka Mikołów

VII Kolejka
20.10.2019 r., godz. 11:00 - UKS Ruch Chorzów - Pogoń II Imielin

VIII Kolejka
27.10.2019 r. - Pogoń II Imielin - vacat

IX Kolejka
03.11.2019 r., godz. 11:00 - Górnik 09 II Mysłowice - Pogoń II Imielin

źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Katowice

Data publikacji: 30.07.2019 r.

PIŁKA NOŻNA: POGOŃ PRZED SEZONEM... - AKTUALIZACJA!

   Pogoń Imielin przed startem nowego sezonu rozegra pięć meczy kontrolnych, pierwszy trening z nowym trenerem odbędzie się 15 lipca o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy gen. Józefa Hallera 37a.

Plan sparingów:

20.07.2019 r., godz. 11:00 - KS Preczów - LKS Pogoń Imielin 1:4 (0:2)
24.07.2019 r., godz. 18:00 - LKS Pogoń Imielin - AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:2 (0:0)
27.07.2019 r., godz. 12:00 - LKS Pogoń Imielin - RKS Grodziec Będzin 0:5 (0:4)
31.07.2019 r., godz. 18:00 - LKS Pogoń Imielin - RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 7:0 (4:0)
03.08.2019 r., godz. 10:00 - LKS Pogoń Imielin - KS Unia Dąbrowa Górnicza 1:5 (0:3)

źródło: L.K.S. Pogoń Imielin

Data publikacji: 14.07.2019 r.

PIŁKA NOŻNA: PIŁKARSKA JESIEŃ PO NOWEMU... - AKTUALIZACJA!
Koniec derbów powiatu bieruńsko-lędzińskiego! Pogoń Imielin w grupie katowicko-sosnowieckiej, a MKS Lędziny, Piast Bieruń Nowy w grupie bielsko-tyskiej...

   Sezon 2018/2019 zamknął stary rozdział gry w klasie okręgowej. Do tej pory rozgrywki na szóstym poziomie rozgrywkowym w województwie śląskim prowadzone były w: Bielskiej Lidze Okręgowej, Football Factory – Częstochowskiej Klasie Okręgowej oraz czterech grupach ZINA Klasa Okręgowa.
   Od sierpnia także będziemy mieli sześć grup, ale ściśle uporządkowanych według podziału terytorialnego.

Terminarz rozgrywek: Pogoń Imielin
ZINA KLASA OKRĘGOWA GRUPA 4

I Kolejka
11.08.2019 r., godz. 16:00 - Orzeł Mokre - Pogoń Imielin

II Kolejka
17.08.2019 r., godz. 17:00 - Pogoń Imielin - Tęcza Błędów

III Kolejka
24.08.2019 r., godz. 17:00 - Górnik Niwka Sosnowiec - Pogoń Imielin

IV Kolejka
28.08.2019 r., godz. 18:00 - Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice

V Kolejka
31.08.2019 r., godz. 17:00 - Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin

VI Kolejka
07.09.2019 r., godz. 17:00 - Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik

VII Kolejka
14.09.2019 r., godz. 16:00 - MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin

VIII Kolejka
21.09.2019 r., godz. 16:00 - Pogoń Imielin - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

IX Kolejka
28.09.2019 r., godz. 15:30 - Sparta Katowice - Pogoń Imielin

X Kolejka
05.10.2019 r., godz. 15:00 - Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny

XI Kolejka
12.10.2019 r., godz. 15:00 - Szczakowianka Jaworzno - Pogoń Imielin

XII Kolejka
19.10.2019 r., godz. 15:00 - Pogoń Imielin - Górnik Piaski

XIII Kolejka
26.10.2019 r., godz. 14:30 - Górnik Wojkowice - Pogoń Imielin

XIV Kolejka
02.11.2019 r., godz. 14:00 - Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice

XV Kolejka
09.11.2019 r., godz. 14:00 - Źródło Kromołów - Pogoń Imielin

XVI Kolejka
16.11.2019 r., godz. 14:00 - Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin

XVII Kolejka
23.11.2019 r., godz. 13:30 - Pogoń Imielin - Wawel-Wirek Ruda Śląska

źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach

Data publikacji: 13.07.2019 r.

MIEJSKA SPÓŁKA KOMUNALNA W IMIELINIE INFORMUJE MIESZKAŃCÓW...

   W razie awarii wodociągowej trwającej dłużej niż 12 godzin zgodnie z regulaminem dostarczania wody i odbioru ścieków uchwalonym przez Radę Miasta Imielin zawiadamiamy, że zastępczy punkt poboru wody znajduje się na oczyszczalni ścieków w Imielinie przy ulicy Wandy 44d.

źródło: Miejska Spółka Komunalna Sp. z o.o. w Imielinie

Data publikacji: 07.04.2019 r.

PLAN IMPREZ KULTURALNO-REKREACYJNYCH I SPORTOWYCH W MIEŚCIE IMIELIN '2019

IMPREZY PLENEROWE:

• 02.VI.2019 r. - „DZIEŃ DZIECKA Z MCK” NA FARSKICH OGRODACH
  miejsce: Farskie Ogrody przy parafii Matki Boskiej Szkaplerznej

• 10.VI.2019 r. - „SOBÓTKA NA KOPCU WOLNOŚCI”
  miejsce: Kopiec Wolności przy ul. Wyzwolenia.

• 06.VII.2019 r. - „ECO RUN DUO CROSS IMIELIN” (10 km, 21 km, biegi dziecięce)
  miejsce: Tereny sportowe przy ul. gen. Józefa Hallera 37a.

• 06-07.VII.2019 r. - „XXI DNI IMIELINA”
  miejsce: Tereny sportowe przy ul. gen. Józefa Hallera 37a.

• 08.IX.2019 r. - „DZIEŃ OTWARTY W MCK W IMIELINIE”
  miejsce: Dom Kultury „Sokolnia”.

• 11.XI.2019 r. - „ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - KONCERT IMIELIŃSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ”
  miejsce: Rynek.

• 08.XII.2019 r. - „VII IMIELIŃSKI KIERMASZ ŚWIĄTECZNY”
  miejsce: Skwer przy ulicy Aptecznej.

ORGANIZACJA LETNIEGO WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY:

• 01-12.VII.2019 r. - „WAKACJE W MIEŚCIE ‘2019”

• 15-19.VII.2019 r. i 22-26.VII.2019 r. - „WAKACJE Z MCK”

• 29.VII.-02.VIII.2019 r. - „WAKACJE NA SPORTOWO”

źródło: Urząd Miasta Imielin

Data publikacji: 26.03.2019 r.

ZMIANA STAWEK OPŁAT ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI
Od 1 marca 2019 r. na terenie miasta Imielin obowiązują nowe stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

   Na postawie art. 6m ust. 2a ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r. poz. 1454 z późniejszymi zmianami), Burmistrz Miasta Imielin zawiadamia, że w dniu 30 stycznia 2019 r. Rada Miasta Imielin podjęła uchwałę Nr IV/25/2019 w sprawie dokonania wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty.

   Każdy właściciel nieruchomości, który złożył deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, otrzymuje z urzędu zawiadomienie o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, wyliczonej jako iloczyn nowej stawki opłaty i danych podanych w deklaracji. W takim przypadku właściciel nieruchomości nie jest obowiązany do złożenia nowej deklaracji i uiszcza opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości podanej w zawiadomieniu.

   W przypadku wcześniejszego uiszczenia opłaty za kolejne miesiące, należy dokonać dopłaty, do wysokości stawek obowiązujących od dnia 1 marca 2019 r.

Dokument związany:

Uchwała Nr IV/25/2019 Rady Miasta Imielin z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie dokonania wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty.

źródło: Urząd Miasta Imielin

Data publikacji: 10.03.2019 r.

„BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA RATUNEK” - STRAŻACKIE PODSUMOWANIE ROKU...
W ciągu 12 miesięcy 2018 roku, strażacy z Imielina wyjeżdżali do udziału w akcjach aż 100 razy!

   W mieście Imielin nastąpił nieznaczny wzrost liczby pożarów z 23 w 2017 do 24 w 2018 roku. Ilość pożarów w obiektach mieszkalnych wystąpiła w podobnej ilości co w roku 2017, natomiast odnotowano mniejszą liczbę pożarów traw (aż o 6).

   W całym 2018 roku zwiększyła się liczba pożarów środków transportu (o 3 zdarzenia), pożarów kontenerów na śmieci (o 4 zdarzenia). Zmniejszyła się ilość zdarzeń w których przypuszczalną przyczyną była nieprawidłowa eksploatacja urządzeń ogrzewczych na paliwo stało: w 2017 roku - 4 zdarzenia, w 2018 roku – 1 zdarzenie.

   W mieście Imielin w 2018 roku zwiększyła się liczba miejscowych zagrożeń – aż o 21, co w głównej mierze spowodowane jest większą ilością zdarzeń w transporcie drogowym – nastąpił wzrost o 7, a także większą ilością zdarzeń związanych z nietypowym zachowaniem się zwierząt oraz wystąpieniem zagrożenia od owadów błonkoskrzydłych – wzrost o 28. Zmniejszyła się natomiast ilość zdarzeń związanych z silnymi wiatrami: 2018 – 4, 2017 – 15.

Dokument związany:

Raport z najważniejszych działań systemu ratowniczo-gaśniczego realizowanych w 2018 roku na terenie miasta Tychy i powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego.

źródło: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tychach

Data publikacji: 03.03.2019 r.

MIASTO IMIELIN W LICZBACH

   Liczba ludności Imielina na koniec 2018 roku wyniosła 8830 osób (w tym 4550 kobiet i 4280 mężczyzn).

   W ubiegłym roku zmarło 89 osób (49 kobiet, 40 mężczyzn), natomiast urodziło się 90 dzieci (43 dziewczynki, 47 chłopców). Przyrost naturalny (różnica miedzy osobami urodzonymi, a zmarłymi) wyniósł zatem 1.

   W ciągu roku liczba mieszkańców zwiększyła się z 8755 do 8830 osób, czyli przybyło Imielinowi 75 obywateli.

   51 osób jest w wieku 90 lat i więcej. Są to 42 kobiety i tylko 9 mężczyzn. Najstarsza kobieta w 2019 roku będzie świętować 98 urodziny, a najstarszy mężczyzna 97.

   Jak z powyższych danych wynika wzrostu mieszkańców Imielin nie zawdzięcza przyrostowi naturalnemu, ale migracji, czyli osobom, które w mieście się osiedlają. Jest to tendencja obserwowana od co najmniej kilkunastu lat.

źródło: Urząd Miasta Imielin

Data publikacji: 08.01.2019 r.

HARMONOGRAMY ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2019 ROKU

   Urząd Miasta Imielin informuje mieszkańców, iż harmonogram odbioru odpadów komunalnych obejmuje okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 roku. W związku z powyższym prosi o szczegółowe zapoznanie się z nowymi harmonogrami.

   Dostarczanie harmonogramu do Mieszkańców rozpoczęła również firma MASTER - Odpady i Energia Sp. z o.o. z Tychów.

   Wszelkie informacje dotyczące systemu gospodarowania odpadami na terenie miasta dostępne są w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz Biurze Obsługi Klienta (PSZOK+BOK - tel. 32 225 65 92, 730 973 707) zlokalizowanym przy ulicy Nowozachęty (naprzeciw terenów przemysłowych). PSZOK+BOK czynny jest w dni robocze: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek od godz. 9.00 do 17.00, środa od godz. 11.00 do 19.00, sobota od godz. 10.00 do 15.00.

Dokumenty związane:

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych 2019 roku (obowiązuje od 1 stycznia 2019 roku)

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych 2019 roku - utrudniony dojazd (obowiązuje od 1 stycznia 2019 roku)

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych 2019 roku - firmy (obowiązuje od 1 stycznia 2019 roku)

źródło: Urząd Miasta Imielin

===== ===== ===== ===== =====

   Urząd Miasta Imielin informuje, że w dniu 31.12.2018 r. (Sylwester) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Nowozachęty będzie czynny od godz. 9.00 do godz. 12.00.

źródło: Urząd Miasta Imielin

Data publikacji: 31.12.2018 r.

MIEJSKA SPÓŁKA KOMUNALNA W IMIELINIE INFORMUJE MIESZKAŃCÓW...

   Na podstawie art. 24e ust. 3 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (tekst jednolity: Dz. U. z 2017 r. poz. 328 z późniejszymi zmianami), Miejska Spółka Komunalna sp. z o.o. informuje klientów, iż zgodnie z Decyzją NR GL.RET.070.7.107.2018.EK, Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach, z dnia 26 kwietnia 2018 r. na terenie miasta Imielin obowiązywać będzie taryfa na trzy lata: od 29 maja 2018 roku do 28 maja 2021 roku, dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.

Dokumenty związane:

Komunikat o ogłoszeniu nowych taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Imielin

źródło: Miejska Spółka Komunalna Sp. z o.o. w Imielinie

Data publikacji: 26.05.2018 r.

EKSPLOATACJA WĘGLA KAMIENNEGO ZE ZŁOŻA „IMIELIN-PÓŁNOC”

   Aktualne informacje dotyczące postępowania pn.: Eksploatacja węgla kamiennego ze złoża „Imielin-Północ” dostępne są na stronie Urzędu Miasta Imielin w zakładce: „Eksploatacja Węgla Kamiennego ze złoża Imielin-Północ”.

źródło: Urząd Miasta Imielin

Data publikacji: 07.11.2017 r.
PROGNOZA POGODY:
Pogoda Imielin z serwisu

KULTURA:


Dom Kultury „Sokolnia”
Harmonogram zajęć i imprez
październik 2019 r.

INFORMATOR:


Komunikacja
na terenie miasta Imielin

RELIGIA:


Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej
Ogłoszenia Parafialne

MAPA BURZOWA POLSKI:
Mapa burzowa Polski

   Na mapie zaznaczono miejsca doziemnych wyładowań atmosferycznych z okresu 2 godzin.

   Kolorowe punkty na mapie oznaczają czas pomiędzy którymi nastąpiło wyładowanie atmosferyczne.


 

 PIŁKA NOŻNA: NAJBLIŻSZY MECZ  


KLASA OKRĘGOWA
XII Kolejka


Sobota
19.10.2019 r.
godz. 15:00

Imielin,
ul. gen. J. Hallera 37a
Pogoń
Imielin
Górnik
Piaski

Pozostałe spotkania:

Urania Ruda Śląska - Cyklon Rogoźnik
(19.10.2019 r., godz. 11:00)

Orzeł Mokre - Naprzód Lipiny
(19.10.2019 r., godz. 15:00)

Niwy Brudzowice - MK Górnik Katowice
(19.10.2019 r., godz. 15:00)

Górnik Niwka Sosnowiec - MKS Siemianowiczanka
(19.10.2019 r., godz. 15:00)

Źródło Kromołów - Górnik Wojkowice
(19.10.2019 r., godz. 15:00)

Wawel-Wirek Ruda Śląska - Szczakowianka Jaworzno
(19.10.2019 r., godz. 15:15)

Zagłębie II Sosnowiec - Podlesianka Katowice
(20.10.2019 r., godz. 11:00)

Tęcza Błędów - Sparta Katowice
(20.10.2019 r., godz. 15:00)

 PIŁKA NOŻNA: TABELA - KLASA OKRĘGOWA - GRUPA IV


  Drużyna Kolejka Punkty Z R P Bilans
1. Szczakowianka Jaworzno 11 30 10 0 1 49 : 8
2. Tęcza Błędów 11 25 8 1 2 26 : 14
3. Podlesianka Katowice 11 24 7 3 1 29 : 12
4. Górnik Wojkowice 11 21 6 3 2 29 : 15
5. Cyklon Rogoźnik 11 21 6 3 2 24 : 12
6. MK Górnik Katowice 11 20 6 2 3 26 : 19
7. Niwy Brudzowice 11 18 6 0 5 26 : 19
8. Pogoń Imielin 11 18 6 0 5 22 : 23
9. Wawel-Wirek Ruda Śląska 11 16 5 1 5 17 : 20
10. Sparta Katowice 11 16 4 4 3 20 : 18
11. Urania Ruda Śląska 11 14 4 2 5 24 : 29
12. Górnik Niwka Sosnowiec 11 14 4 2 5 21 : 17
13. Zagłębie II Sosnowiec 11 13 4 1 6 27 : 32
14. Naprzód Lipiny 11 11 3 2 6 16 : 26
15. MKS Siemianowiczanka 11 10 3 1 7 23 : 26
16. Źródło Kromołów 11 7 1 4 6 20 : 21
17. Orzeł Mokre 11 4 1 1 9 12 : 40
18. Górnik Piaski 11 0 0 0 11 7 : 56

www.imielin.slask.pl

 PIŁKA NOŻNA: OSTATNI MECZ  


KLASA OKRĘGOWA
XI Kolejka


Niedziela
13.10.2019 r.
godz. 15:00

Jaworzno,
ul. Krakowska 8
Szczakowianka
Jaworzno
8:2 (6:0) Pogoń
Imielin

Pozostałe spotkania:

Naprzód Lipiny - Wawel-Wirek Ruda Śląska
0:2 (12.10.2019 r., godz. 11:00)

MK Górnik Katowice - Górnik Niwka Sosnowiec
2:1 (12.10.2019 r., godz. 11:00)

MKS Siemianowiczanka - Tęcza Błędów
1:2 (12.10.2019 r., godz. 11:00)

Sparta Katowice - Orzeł Mokre
0:0 (12.10.2019 r., godz. 11:00)

Urania Ruda Śląska - Zagłębie II Sosnowiec
3:3 (12.10.2019 r., godz. 11:00)

Górnik Wojkowice - Podlesianka Katowice
1:1 (12.10.2019 r., godz. 15:00)

Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice
3:0 (12.10.2019 r., godz. 15:00)

Górnik Piaski - Źródło Kromołów
0:3 (12.10.2019 r., godz. 15:00)

 

 PIŁKA NOŻNA: NAJBLIŻSZY MECZ  


KLASA „B”
VII Kolejka


Niedziela
20.10.2019 r.
godz. 11:00

Chorzów,
ul. Wolności 139
UKS Ruch
Chorzów
Pogoń II
Imielin

Pozostałe spotkania:

Jastrząb II Bielszowice - 1. FC Katowice
(20.10.2019 r., godz. 11:00)

Naprzód II Lipiny - Podlesianka II Katowice
(20.10.2019 r., godz. 11:00)

Kamionka Mikołów - Gwiazda II Ruda Śląska
(20.10.2019 r., godz. 11:00)

Górnik 09 II Mysłowice - vacat

 PIŁKA NOŻNA: TABELA - KLASA „B” - GRUPA KATOWICE


  Drużyna Kolejka Punkty Z R P Bilans
1. UKS Ruch Chorzów 5 12 4 0 1 17 : 3
2. Pogoń II Imielin 6 11 3 2 1 10 : 8
3. Naprzód II Lipiny 5 10 3 1 1 14 : 7
4. Kamionka Mikołów 5 9 3 0 2 15 : 11
5. Górnik 09 II Mysłowice 5 7 2 1 2 11 : 13
6. Gwiazda II Ruda Śląska 6 7 2 1 3 9 : 13
7. Jastrząb II Bielszowice 5 6 1 0 3 10 : 13
8. Podlesianka II Katowice 5 6 2 0 3 6 : 9
9. 1. FC Katowice 5 1 0 1 4 5 : 14

www.imielin.slask.pl

 PIŁKA NOŻNA: OSTATNI MECZ  


KLASA „B”
VI Kolejka


Niedziela
13.10.2019 r.
godz. 11:00

Imielin,
ul. gen. J. Hallera 37a
Pogoń II
Imielin
1:0 (0:0) Kamionka
Mikołów

Pozostałe spotkania:

Gwiazda II Ruda Śląska - Naprzód II Lipiny
0:2 (12.10.2019 r., godz. 14:00)

Górnik 09 II Mysłowice - UKS Ruch Chorzów
1:6 (13.10.2019 r., godz. 11:00)

Podlesianka II Katowice - Jastrząb II Bielszowice
1:4 (13.10.2019 r., godz. 15:00)

1. FC Katowice - vacat

 

 ODNOŚNIKI: MIASTO  


 ODNOŚNIKI: POWIAT  


 ODNOŚNIKI: REGION  


 

.: (c) 2006-2019 by Andrzej Mańka - wszelkie prawa zastrzeżone :.
Wirtu@lny Imielin - Serwis poświęcony miastu Imielin, zawierający bieżące informacje lokalne, sportowe i kulturalne. www.imielin.slask.pl.

Ten serwis używa cookies.
Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację stosowania plików cookies.